Rashmika Mandanna başarısını neden hafife almadığını açıklıyor: “Benden daha güzel kızların olduğunu biliyorum…”

Aktris Rashmika Mandanna başarıya ulaştı. 'Pushpa: The Rise' ve 'Sita Ramam'ın ardından Sandeep Reddy Vanga'nın 'Ranbir Kapoor' başrol oyuncusu 'Animal'la büyük başarı elde etti. Olumsuz eleştirilere rağmen film gişede iyi performans gösterdi. Lifestyle Asia'ya verdiği röportajda oyuncu, bu başarıyı neden hafife almadığını açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Rashmika Mandanna, Animal'ın kadın düşmanı olarak adlandırılmasına tepki gösteriyor: 'Filmi beğendiyseniz…')

Rashmika Mandanna yakın zamanda yapılan bir röportajda şöhret ve başarıdan bahsetti. (Instagram'da)
“Hafif almamayı öğrendim”

Yayına konuşan Rashmika, neşeyi veya başarıyı hafife almaya inanmadığını çünkü kendisinden daha yetenekli veya daha güzel insanların olduğunu bildiğini ve kendisine verilenlerden en iyi şekilde yararlanmak istediğini açıkladı. Şöyle dedi: “Dışarıda benden daha güzel, çok daha becerikli ve yetenekli bir sürü kız olduğunu biliyorum, ama bana bugün olduğum yerde olma fırsatı verildi ve gerçekten öyleyim.” müteşekkirim. Yaşam sevinci ve profesyonel başarı hafife alınmamalı; bunu son birkaç yılda öğrendim.”

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!
“Eğer kalın tenli değilseniz bu sizi etkiler.”

Aynı röportajda Rashmika, ünlü olduğu andan itibaren her hareketinin yargılanmasından bahsetti ve bunu 'normal' olarak nitelendirdi. Ancak bu alanda karşınıza çıkan her şeyle baş edebilmek için kalın bir cilde sahip olmanız gerektiğine de dikkat çekti: “Konuştuğunuz zaman dünya sizi dinler, yargılar, eleştiriler yapar ve birçok fikir sahibi olur ki bu da son derece normaldir” kalın tenli değilsin, bu seni zihinsel ve duygusal olarak insanların pek farkında olmadığı şekillerde etkileyebilir.”

İş geliyor

Rashmika, hem Telugu hem de Hintçe dillerinde çok sayıda proje üzerinde çalışıyor. Sukumar'ın Pushpa 2: The Rule with Allu Arjun filminde Srivalli rolünü yeniden canlandırıyor. Film 15 Ağustos'ta vizyona girecek. Ayrıca Rainbow adlı Telugu-Tamil çift dilli filminde ve Rahul Ravindran'ın yönettiği The Girlfriend adlı filmde rol alıyor. Vicky Kaushal, Akshaye Khanna ve Pradeep Rawat'ın da rol aldığı Chaava için Hintçe çekim yapıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde