Rashmika Mandanna, “harika bir gün” geçirmeyen hayranlar için bir Haber mesajı paylaşıyor.

Oyuncu Rashmika Mandanna, 27. yaş gününde hayranları için bir Haber mesajı paylaştı. Rashmika Çarşamba günü Instagram’a gitti ve dışarıda otururken beyaz bir kazak ve kot pantolon giydiği bir klip yayınladı. Rashmika, hayranlarına “Sevgilim, sevgiler” diyerek seslendi ve dilekleri için teşekkür etti. (Ayrıca okuyun | Rashmika Mandanna İlk Film Teklifinin Bir Telefon Şakası Olduğunu Düşündüğünde: ‘Numarayı Engelledim’)

Rashmika Mandanna hayranları için bir Haber mesajı yayınladı.

Videoda Rashmika, hayranlarına nasıl olduklarını da sordu. Rashmika, “Mutluysanız ve harika bir gün geçiriyorsanız, harika. Umarım iyilik sonsuza dek sürer. . Mesele şu ki, bunun beni kötü günlerimden kurtardığını bilmek.

“Seni o kadar çok önemsiyorum ki senin iyi ve kötü günlerin beni de etkiliyor. O yüzden senin beni sevdiğin kadar benim de seni sevdiğimi bil. Bu yüzden beni bugün olduğum kişi yaptığınız için teşekkür ederim. Seni ve senin beni mutlu eden şeylere ve insanlara tutun. Bugün gurur duyduğum kadını yarattığınız için teşekkür ederim.” Video, Rashmika’nın çeşitli pozlar vermesi ve parmak kalpleri yaparken gülümsemesiyle sona erdi.

Gönderiyi paylaşan Rashmika, gönderiye “Bütün sevginiz için teşekkür ederim. Bugün de benim günümü çok özel kıldın.” Klibe yanıt veren Elli AvrRam, “Doğum günün kutlu olsun sevgili Rashmika, sen çok tatlı bir pastasın! Hayatta yaptığın her şeyde parlamaya devam edebilirsin. Birçok hayran onun doğum gününü kutladı, bir yorumla: “Hindistan’ın mutlu yıllar ulusal aşkı.”

Rashmika kısa süre önce yaklaşan Tamil Telugu filmi Rainbow’da oynayacağını doğruladı. “Gökkuşağı”, Shantharuban tarafından yazıldı ve yönetildi. Dev Mohan ayrıca Rainbow’da rol alıyor.

Rashmika ayrıca Mumbai’deki NMACC etkinliğinde aktris Alia Bhatt ile Oscar ödüllü Naatu Naatus’un Hintçe versiyonu Nacho Nacho’yu seslendirdi. Ayrıca Narendra Modi Stadyumu’ndaki IPL 2023 Büyük Açılış Töreninde performans sergiledi.

ot: 10