Renuka Desai, Pawan Kalyan'dan boşanmasıyla ilgili yorum yapan trole yanıt verdi: Beni terk edip yeniden evlenen oydu

Renuka Desai, diğer adıyla Renu Desai'nin aktör Pawan Kalyan ile yollarını ayırmasının üzerinden yaklaşık 12 yıl geçti. Ancak Pawan'ın hayranları ondan nefret etmeye devam ediyor. Son zamanlarda, sosyal medyada, şu anda Andhra Pradesh'in Başbakan Yardımcısı olan Telugu aktörünü terk ettiği için kendisini trolleyen böyle bir kullanıcıya hitap etti. (Ayrıca Okuyun: Boşanma söylentileri arasında Pawan Kalyan'ın partisi, aktör ve Haydarabadlı eşi Anna Lezhneva'nın fotoğrafını paylaşıyor)

Renuka Desai ve Pawan Kalyan'ın iki çocuğu var: Akira ve Aadhya.

Kargaşa, bir sosyal medya kullanıcısının Pawan'ın Instagram gönderilerinden birine yorum yapması ve Pawan'la evliliğinde daha sabırlı olması gerektiğini söylemesi ve onu “tanrı gibi biri” olarak tanımlamasıyla başladı. Kullanıcıya karşı çıktı ve onu terk etmediğini söyledi ama durum tam tersiydi.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
Troll'e karşılık verin

Yorumun orijinali Telugu dilindeydi ve M9 News'den uyarlandı. Şöyle yazıyordu: “Daha sabırlı olman gerekirdi yengecim. Tanrı gibi birini yanlış anladın. Belki şimdi değerini görüyorsunuz. Ama çocukların Pawan Kalyan'la birlikte olmasından mutluyum.”

Renuka nefret yorumlarına yanıt vermese de işin peşini bırakmadı ve konuyu ele almaya karar verdi.

Ayrılıklarının nedenine bizzat değindi ve şu yanıtı verdi: “Eğer biraz aklın olsaydı, bu kadar aptalca bir yorum yapmazdın. Beni terk edip yeniden evlenen oydu, tam tersi değil. Lütfen bu tür yorumlardan kaçının; Bana sadece işkence ediyorlar.”

Değişimin ekran görüntüsü.

Değişimin ekran görüntüsü.

Değişimin ardından Renuka, yorumları sildi ve gönderilerinin yorum bölümlerini devre dışı bıraktı.

Arkana bak

Renu Desai ve Pawan, 2012'de ayrılmadan önce üç yıl evli kaldılar. Akira adında bir oğlu ve Aadhya adında bir kızı olmak üzere iki çocukları var. Akira, babasının siyasi çalışmalarını aktif olarak destekliyor. Bu arada Aadhya yakın zamanda babasıyla birlikte Başbakan Narendra Modi ile bir toplantıya katıldı.

Pawan yoluna devam etti ve iki kez daha evlendi. Şu anki karısı Anna Lezhneva'dır. Öte yandan Renu yeniden evlenmedi.