Röportaj: Meenakshi gözlerini Guntur Kaaram'ın rol arkadaşı Mahesh'ten alamadı

Miss India 2018 ikincisi ve aktris Meenakshi Chaudhary, onunla tanıştığımızda dokuzuncu bulutun üzerindeydi. Sonuçta onun kariyeri büyük bir başarıdan ibaret. Yıla 12 Ocak'ta Mahesh Babu'nun başrol oynadığı Trivikram Srinivas'ın Guntur Kaaram filminin vizyona girmesiyle başlayan film, Tamil ve Telugu dillerinde harika bir film kadrosuna sahip. Chennai'de Vijay'le birlikte The Greatest of All Time filminin çekimlerini yeni bitirdikten sonra bize, “Yoruldum ama aynı zamanda kariyerimin bu aşamasında olduğum için minnettarım” diyor. “Her gün bir nimettir” diye ekliyor. Hindustan Times ile yaptığı gündelik ve özel sohbette, yakında serbest bırakılmasından Lohri'yi kutlamaya kadar her şeyi anlatıyor. Alıntılar.

Meenakshi Chaudhary Kariyeri Hakkında Konuştu (Instagram)
Meenakshi Chaudhary, Miss India tacıyla (Instagram)

Meenakshi Chaudhary, Miss India tacıyla (Instagram)
“2024 harika bir yıl olacak”

Meenakshi şu anda Chennai ve Haydarabad'da işleriyle uğraşıyor; bu da çok sayıda kırmızı göz uçuşunu yakalamak, oynadığı her karakterin nüanslarını takip etmek ve çok daha fazlası anlamına geliyor. Nasıl olduğu sorulduğunda şu yanıtı veriyor: “Kariyerimin bu kadar erken döneminde böylesine iyi bir iş bulduğum için minnettarım. Şu anda üç film yapıyorum… O kadar çok şey oluyor ki ama hayatım tam da istediğim gibi. 2024 benim için harika bir yıl olacak, bunu biliyorum. Sadece kendime biraz ara vermem, nefes almam ve tatile çıkmam gerektiğini hatırlatmak istiyorum.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Miss India yarışmasına katıldığımda bundan sonra kamu hizmetlerini seçeceğimi düşündüm ve şu an bulunduğum yerde olmak hiçbir zaman planım olmadı. Oyunculuk büyük bir inanç sıçramasıydı ve şimdi başka bir şey yapmayı hayal edemiyorum.

Guntur Kaaram'dan bir karede Mahesh ve Meenakshi

Guntur Kaaram'dan bir karede Mahesh ve Meenakshi
“Guntur Kaaram komik bir film”

Oyuncu, Guntur Kaaram'dan bahsederken “bir ziyafet” diyor. Detaylandırmasını isteyin ve şöyle dedi: “Hem Mahesh hem de Trivikram o kadar ünlü ki bu filmin hayranları için bir ziyafet olacağını düşünüyorum.” Onlarla çalışmak dilek listemin en üstünde yer alıyordu ve bu deneyim benim fikirlerime tam olarak uyuyordu. Umarım her ikisiyle de tekrar çalışma şansı yakalarım” dedi. Ona köyün güzeli Raji'nin rolünün ne olacağını sor. Bu onun ilgisini çekti ve şöyle dedi: “Dürüst olmak gerekirse sırf onlarla çalışmak için evet dedim. Bazı filmleri deneyimlerinize dayanarak yapıyorsunuz ve benim için bu kadar.”

Guntur Kaaram mükemmel bir Sankranthi filmi. Sevdiklerinizle birlikte izlemek için idealdir. Bir festival filminden isteyebileceğiniz her şeye sahip. Gülecek, ağlayacak ve sadece sıcak hissedeceksiniz.

“Mahesh beni şaşırttı”

Meenakshi'nin Mahesh hakkında konuşurken neredeyse başı dönüyor. “İlk gün çok gergindim” diye kıkırdadı. Ama neden diye soruyoruz ve şöyle diyor: “Ben tam bir hayranım. O kadar şaşkındım ki gözlerimi ondan alamıyordum. Ben çok şaşırmıştım ama o çok anlayışlıydı. (gülüyor)” Peki sonunda bunu nasıl başardı? “Mahesh o kadar beyefendi ki beni rahatlattı. Elimden gelenin en iyisini yapmak için zaman ayırdım. En iyi yanı da herkese, tüm oyuncu kadrosuna ve set ekibine karşı böyle olması” diye ekliyor.

Bu Mahesh'in baştan sona filmi. 2022'den beri ekranda görünmüyor ve bu, hayranları için bir ziyafet olacak. Film oldukça kapsamlı ve sürükleyici.

GOAT lansmanında Meenakshi ile Vijay

GOAT lansmanında Meenakshi ile Vijay
“Rollerimi denemeyi seviyorum”

Meenakshi'nin sıralanmış birçok projesi var ve bunların çağdaş ve dönem filmlerinin bir karışımı olduğunu söylüyor. “Süper komik ve güzel bir hikaye olan Dulquer Salman'la Lucky Bhaskar'ım var. Şu anda Vijay ile GOAT için çekim yapıyorum, sette her gün çok keyifli geçiyor” diyor ve ekliyor: “Ayrıca Varun Tej ile Matka'm ve Vishwak Sen ile isimsiz bir filmim var. Her şeyden biraz biraz yapıyorum çünkü.” Rollerimi denemeyi seviyorum.”

Benim için karakterim veya senaryomla tutarlı olmak önemlidir. Ben de tiyatroya gitmeyi düşünüyorum. Belirli bir alana hapsolmak istemiyorum ve oyuncu olarak gelişmek istiyorum.

Sankranthi dosyaları

“Ailemle birlikte kutlama yapmak için evime dönebildiğimden bu yana üç yıldan fazla zaman geçti. Ben Pencaplıyım, bu yüzden Lohri'ye çok önem veriyoruz. Ama bu yıl Telangana'nın festivali pooja, lezzetli yemekler ve bir filmle nasıl kutladığını görmek istiyorum. Hayranların Guntur Kaaram'dan nasıl keyif aldığını görmek için sinemalara gideceğim” dedi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde