RRR’den “Jenny” Olivia Morris, Naatu Naatu’nun Oscar kazanmasına tepki gösterdi

SS Rajamouli’nin epik draması RRR’de Jenny rolünü oynayan aktris Olivia Morris, filmin Naatu Naatu şarkısının Oscar kazanmasının ardından tepki gösterdi. Parça, 95. Akademi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazandı. Olivia geçtiğimiz günlerde Instagram’da kendisi ve rol arkadaşları Ram Charan ve Jr. NTR’nin yer aldığı şarkıdan iki fotoğraf paylaştı. (Ayrıca Okuyun | Olivia Morris, Taraftar Taleplerinin Ardından Naatu Naatu Oscar Adaylığı ve Altın Küre Kazanmasına Sonunda Yanıt Verdi)

Olivia Morris, Ram Charan ve Jr. NTR ile birlikte RRR şarkısı Naatu Naatu’dan bir fotoğrafta.

Olivia, paylaşımına şu notu düştü: “Tamam, bu uyanmak için bir haberdi. Ayın üzerinde olduğumu söylemek yetersiz kalıyor, Naatu Naatu’yu Kiev’deki 15 günlük çekimleri başlamadan hemen önce ilk kez duyduğumu hatırlıyorum ve enerjisiyle uçup gitti ve bunaldı onu bir patlama ile dinliyorum şimdi neşe ve gurur.”

“En İyi Şarkı Oscar’ını kazandığı için ne kadar mutlu olduğumu kelimelerle anlatamam. Bu inanılmaz şarkının bir parçası olmamı sağlayan @ssrajamouli’ye tekrar teşekkürler. Müzik MM Keeravaani’ye ait. Düzenlemeler Kalra Bhairava’ya ait. Şarkı sözleri, chandrabose. Şarkıcılar Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava’dır. Koreografisini Prem Rakshith @theacademy @rrrmovie @ssrajamouli @jrntr @alwaysramcharan @dvvmovies @intertalentactors @samdaygent yaptı” diye ekledi.

Gönderiye tepki gösteren bir hayran, “Jenny bir isim değil, tüm Hintli erkekler için bir duygu.” Bir kişi, “Naatu Naatu sensiz aynı değil” yorumunu yaptı. Bir yorumda “Naatu Naatu ekibine tebrikler…şarkıdaki ifadelerinize de bayıldım” yazıyordu. Bir Instagram kullanıcısı şöyle yazdı: “NTR’nin kahramanı olduğun için çok mutluyuz… ve bu şarkıdaki yüz ifadelerin harika ve yüz ifadelerin bu şarkıyı uluslararası ölçekte özel kıldı… parçası olduğun için teşekkürler. RRR.”… ve tebrikler.”

Naatu Naatu, Oscar’a aday gösterildiğinde Olivia, Instagram’da bir gönderi paylaştı. Şöyle yazdı: “Şu anda ben. Naatu naatu sekansı, RRR’de üzerinde çalışmayı en sevdiğim şeydi ve yalnızca inanılmaz @ssrajamouli ve #mmkeeravaani tarafından mümkün kılındı. Naatu Naatu’nun Oscar’larda En İyi Özgün Şarkı dalında aday gösterilmesini ve Altın Küre’de kazanması çok büyük ve harika bir şey. Bu destansı filmin bir parçası olduğum için çok minnettarım.”

MM Keeravani tarafından bestelenen Naatu Naatu, Ukrayna’nın Kiev kentindeki Başkanlık Sarayı’nda vurularak öldürüldü. Orijinal şarkıda Olivia, Ram ve Jr. NTR yer alıyor. RRR, 1920’lerde gerçek hayattaki iki Hintli devrimci Alluri Sitarama Raju (Ram Charan) ve Komaram Bheem (Jr. NTR) etrafında örülmüş kurgusal bir bağımsızlık öncesi hikayesini konu alıyor. Filmde ayrıca Alia Bhatt, Ajay Devgn ve Shriya Saran da önemli rollerde yer alıyor.

ot: 10