RRR’nin Naatu Naatu koreografı Rajamouli’ye iltifat için teşekkür ediyor: “Minnettar…”

RRR’nin Naatu Naatu şarkısının şevkli adımlarının arkasındaki beyin olan koreograf Prem Rakshit, parçayı küresel bir fenomen haline getirmeye yaptığı katkılardan ötürü övgüler yağdıran film yapımcısı SS Rajamouli’ye Twitter’da teşekkür etti. RRR’nin SS Rajamouli tarafından yönetilen Naatu Naatu adlı şarkısı, En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar yarışına girdi. Ayrıca okuyun: Oscar 2023: SS Rajamouli, Naatu Naatu’nun kostümleri, koreografisi ve daha fazlasını anlatıyor

Son aylarda, sosyal medyada Batılı izleyicilerin tiyatroda şarkı eşliğinde dans ederken gördükleri birkaç Haber ortaya çıktı. Rakshit, SS Rajamouli’nin Naatu Naatu’nun koreografisinden ve şarkının bu kadar karşı konulamaz bir şekilde ayakları yere vurmasına yaptığı katkıdan bahsettiği bir Haber paylaştı.

Videoya yanıt olarak Rakshit şunları yazdı: “Bana bu nazik sözler için gurum @ssrajamouli efendime teşekkürler. Çalışmamı beğenmene ve katkımı takdir etmene sevindim. Bana güvendiğiniz ve #RRRMovie için güvenilir bir koreograf olduğumu bir kez daha kanıtlama fırsatı verdiğiniz için minnettarım. Sizi çok seviyorum efendim.”

ABC News Live ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Ram Charan, RRR’nin popülaritesinden ve tek Naatu Naatu’nun dünya çapında nasıl popüler bir parça haline geldiğinden bahsetti. Naatu Naatu Oscar alırsa tam olarak tepkisi sorulduğunda Ram Charan, “Buna inanacağımı sanmıyorum. Beni uyandırıp git al demelisin. beni sahneye it En mutlu olacağım. Bunun bizim başarımız olacağını düşünmüyorum, Hint film endüstrisinin başarısı olacak. Bu onuru hiçbirimiz alamayız.”

Tüm ülkeyi küresel ölçekte temsil etmekten bahsederken, şunları ekledi: “Şu anda hepimizin içinde bulunduğumuz harika bir alan. Bunun bir başarıdan çok bir sorumluluk olduğunu düşünüyorum. Tek seferlik bir mucize olmasını istemiyorum. Bu, Oscar’lara veya Altın Küre’ye geri dönmeyi arzuladığımız ve devam ettiğimiz tutarlı bir süreç.”

RRR geçen Mart ayında sinemalarda gösterime girdi ve iki gerçek hayat kahramanı ve tanınmış devrimcinin hayatlarına dayanan, bağımsızlık öncesi 1920’lerde geçen kurgusal bir hikaye.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun