Sai Dharam Tej'in adını iyi bir nedenden dolayı Sai Durgha Tej olarak değiştirmesi

Cumartesi günü Sai Dharam Tej, yeni yapım evi, kısa filmi ve isminin değiştirilmesi hakkında konuşmak üzere Haydarabad'da bir basın toplantısı düzenledi. Oyuncu, adını neden Sai Durgha Tej olarak değiştirdiğini medyaya açıkladı ve bunun arkasındaki tatlı nedeni paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Sai Dharam Tej'den Ganja Shankar'ın hukuki sorunu var; Narkotikle Mücadele Bürosu bildirim yayınladı)

Sai Dharam Tej, annesi Vijaya Durga'nın anısına adını Sai Durgha Tej olarak değiştirdi.
“Annem her zaman yanımda olmalı”

Pek çok aktör numerolojik veya başka nedenlerden dolayı isimlerini değiştiriyor ancak Sai bundan sonra annesi Vijaya Durga'nın onuruna Sai Durgha Tej olarak bilinmek istediğini söylüyor. Ona olan saygısından dolayı yapım evine Vijaya Durga Productions adını da verdi.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

“Sinemada çalışmaya başladığımdan beri annemin adına bir yapım şirketi kurmak istiyordum. Annem her zaman yanımda olmalı. Bu nedenle adımı Sai Durgha Tej olarak değiştiriyorum” dedi. Daha sonra hayatındaki üç önemli kadından bahsederek basına şunları söyledi: “Büyükannem Anjana Devi, annem ve küçük kız kardeşim Madhavi benim en büyük mutluluk kaynaklarımdır.”

Kısa film Satya hakkında

Geçen yılın ağustos ayında Bağımsızlık Günü'nde Sai ve Swathi Reddy 'The Soul of Satya' adlı kısa filmde rol aldılar. Filmi Haydarabad'daki Kadınlar Günü'nde gösterdiler. Toplantıda konuşan Sai, “Arkadaşlarımın bu filmi yapacağını öğrendiğimde onlardan benim de bir parçası olmamı istedim” dedi ve ekledi: “Film şu ana kadar pek çok film festivalinde gösterildi.” kısa filmde bir Hint Ordusu askerini canlandırırken Swathi karısını canlandırdı. Satya'nın yapımcılığını Dil Raju Productions, Harshit Reddy ve Hanshita ile birlikte Sai'nin yapım şirketi üstleniyor.

İş geliyor

Sai yakında Sampath Nandi'nin Ganja Shankar filminde görülecek. Film yakın zamanda Narkotikle Mücadele Bürosu'nun kendisinden, Sampath'tan ve yapımcı Naga Vamsi'den filmin adını değiştirmesini istemesiyle tartışmalara yol açtı. X'te Ganja Shankar'ın “bütçe nedenleriyle” askıya alındığına dair söylentiler dolaşıyordu. Yapımcılar ne bu söylentilere değindiler ne de hayranlara filmle ilgili herhangi bir güncelleme sundular. Oyuncu, basın toplantısında filmin ertelenip ertelenmeyeceği sorusuna da muğlak bir yanıt verdi ve medyadan filmiyle ilgili bir güncelleme olup olmadığı konusunda kendisine bilgi vermesini istedi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde