Sakshi Dhoni: “Büyürken, Allu Arjun’un Hintçe dublajlı tüm filmlerini izledim.”

Kriket oyuncusu MS Dhoni ve eşi Sakshi Dhoni, Dhoni Entertainment adı altında film yapımına başlamaya hazır. Bir tanıtım etkinliğinde Sakshi, Allu Arjun filmlerinin Telugu olmayan izleyiciler için Hintçe seslendirildiğini gördüğünü açıkladı. Ayrıca okuyun: Allu Arjun, AAA Sinemaları’nın açılışına gelirken hayranlarının akınına uğruyor. Saygınlık

Sakshi Dhoni, büyük bir Allu Arjun hayranıdır.

MS Dhoni ve Sakshi, ilk yapım projeleri olarak LGM olarak da bilinen romantik Let’s Get Married filminin yapımcılığını üstlenecek. Haydarabad’daki bir tanıtım etkinliğinde Sakshi, büyük bir Allu Arjun hayranı olduğunu açıkladı.

Sakshi Dhoni’nin söylediği

Bir Allu Arjun hayran sayfasında, Sakshi’nin bir basın toplantısında bir soruyu yanıtladığını gösteren bir Haber paylaşıldı. Bir Telugu filmi izleyip izlemediği soruldu. “Biliyorsun, tüm Allu Arjun filmlerini izledim.

Allu Arjun’un yaklaşan filmleri

Allu Arjun ve film yapımcısı Trivikram, dördüncü uzun metrajlı filmlerinde birlikte çalışacaklar. Şu anda adı açıklanmayan proje, sırasıyla Geetha Arts ve Harika & Hassine Creations yapım şirketleri altında Allu Aravind ve S Radha Krishna tarafından destekleniyor.

Geetha Arts, duyuruyu resmi Twitter sayfasından yaptı: “Dinamik ikili geri döndü! Icon StAAr @alluarjun ve Gişe rekorları kıran yönetmen #Trivikram dördüncü filmleri için yeniden bir araya geliyor! Daha fazla detay yakında! #AlluAravind #SRadhaKrishna @haarikahassine @GeethaArts (sic).”

Arjun ve Trivikram ilk olarak 2012 yapımı Julayi filminde birlikte çalıştılar. Bunu 2015’te S/O Satyamurthy ve Ala Vaikunthapurramuloo (2020) izledi. Yapımcılar, dördüncü filmlerinin “görsel bir gösteri” olacağını söylediler.

Arjun bundan sonra, 2021 yapımı Pushpa: The Rise filminin merakla beklenen devamı olan Pushpa: The Rule’da rol alacak.Sukumar’ın yönettiği filmin önümüzdeki yaz sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. Ayrıca Sandeep Reddy Vanga’nın bir sonraki büyük bütçeli filminde oynayacak.

ot:10