Salaar vs Dunki – Gaiety Galaxy Tiyatrosu Manoj Desai faul yapmakla suçluyor

Son iki gün içinde, Dunki’nin yapımcılarının Salaar Bölüm 1: Kuzey Hindistan’da Ateşkes’in yayınlanmasını engelledikleri yönünde iddialar ortaya çıktı. Salaar’ın yapımcıları, Kuzey’deki Dunki ile aynı tek ekranları almamaları halinde filmlerini Güney Hindistan’daki PVR INOX ve Miraj Sinemaları mülklerinden geri çekmekle bile tehdit etmişlerdi. Güney’de bu mülkler için rezervasyonların açılmasıyla sorun hafifliyor gibi görünse de Mumbai’deki Gaiety Galaxy’den Manoj Desai Viralbollywood’a tüm dedikoduların doğru olduğunu iddia etti. (Ayrıca Okuyun: Tiyatro zinciri, Shah Rukh Khan’ın Dunki’si lehine Prabhas’ın Salaar’ına yönelik adil olmayan tiyatro uygulamalarını reddediyor)

Salaar ve Dunki bu hafta sonu gişede çatışacak
“Rezervasyon açmama izin vermiyorlar”

Birkaç saat önce Perşembe günü Manoj, YouTube kanalına konuştu ve isim vermeden Salaar için rezervasyon açmasına “izin vermediklerini” iddia etti. “Film yarın çıkıyor ve hala tartışıyorlar. Prabhas güneydeki çok katlı filmlerde gösterime girmek istememekte haklı. Yapımcı bana neden rezervasyonları açmadığımı soruyor ama izin vermiyor. Sorunu çözmeye çalışıyorum” dedi.

“Filmleri öldürmek için yeni bir taktik bu”

Manoj, her iki yapımcıdan da filmi aynı anda yayınlamamalarını istediğini ancak onların endişelerini dikkate almadıklarını iddia etti. “Kimse katılımcılar hakkında böyle şeyler yaptıklarında benim düşündüğüm gibi düşünmüyor. “Bu, filmleri öldürmeye yönelik yeni bir taktik” dedi ve şunu ekledi: “Bu karışıklığın sorumlusu dağıtımcılar.” İnsanlar Salaar için bilet almaya geliyor ve ben onları geri çevirmek zorunda kalıyorum. Ne pahasına olursa olsun filmi yarın yayınlayacağım ama bu tür kavgaların yaşanması hoşuma gitmiyor. Bu sabahtan beri Dunki’yi izliyorum, bakalım nasıl olacak.”

Rezervasyonlar açık

Bu yazının yazıldığı sırada Salaar’ın Gaiety Galaxy’deki dört gösterisi için rezervasyonlar açıktı. Güney Hindistan’daki bazı PVR INOX mülkleri için de rezervasyonlar açıldı. Dunki’nin biletleri bu hafta başından bu yana her yerde mevcutken Salaar’ın biletleri, Miraj’daki PVR INOX olmayan etkinlikler hariç, Güney Hindistan’da yalnızca tek ekranlarda mevcuttu. Kuzey Hindistan’da bilet satışları birkaç saat önce sadece birkaç sinemada başladı. Dunki 21 Aralık’ta, Salaar ise 22 Aralık’ta vizyona girecek.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Bizi takip etmek için buraya tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.