Samantha Ruth Prabhu bir cüretkar: eski karısı hakkında Naga Chaitanya

İki dilli Tamil-Telugu filmi Custody’nin vizyona girmesine hazırlanan aktör Naga Chaitanya, bir röportajda eski karısı Samantha Ruth Prabhu’da gerçekten takdir ettiği nitelikler hakkında konuştu. Chaitanya, Samantha’nın kararlılığına sürekli olarak hayran kaldığını söyledi. Ayrıca okuyun: Naga Chaitanya, Samantha Ruth Prabhu ile olan başarısız evliliği hakkında açılıyor

Samantha Ruth Prabhu ve Naga Chaitanya, babası Nagarjuna ile eski bir fotoğrafta.

Samantha Ruth Prabhu bir şey isterse onu alacağını ekledi. Chaitanya ve Samantha yaklaşık dört yıldır evliler. 2 Ekim 2021’de ayrılıklarını duyurdular.

Custody için bir tanıtım röportajında, Chaitanya’ya Samantha’da beğendiği nitelik soruldu. “Samantha… bir iş yapan, çalışkan. Kararlılığın harika. Gazeteci Prema ile yaptığı röportajda Chaitanya, bir şey istiyorsa onu alacak” dedi. Son zamanlarda beğendiği filmlerden bahsederken Oh Baby! ve Family Man 2 serisi.

Aynı röportajda Chaitanya, başarısız evliliğinden de bahsetti. Samantha ile ilişkisini nasıl gördüğü sorulduğunda, yalnızca bu aşamaya büyük saygı duyduğunu söyledi.

“Özel hayatımda evliliğimin başına gelen her ne ise çok talihsizlik. Ama hayatımın bu aşamasına büyük saygı duyuyorum. Medyada yer alan haberler ve her şeyi spekülasyonlar ve söylentilerin yayılması yoluyla tasvir etme biçimleri nedeniyle, halkın algısında tüm saygı kaybolur ve azalır. Bu beni çok incitti,” dedi Chaitanya.

Venkat Prabhu’nun yönettiği Custody filminde, Chaitanya bir polis memurunu oynuyor ve son zamanlarda Haydarabad’daki bazı polis memurlarıyla polis olma deneyimi hakkında konuşmak için zaman ayırdı. Proje, Chaitanya’nın Tamil endüstrisine girişini işaret ediyor. Kendi repliklerini ilk kez Tamil dilinde seslendirdi.

Bir basın etkileşiminde Chaitanya, ana akım sinemada nadiren keşfedilen bir rol olan bir polis memurunu oynamayı dört gözle beklediğini söyledi. “Son zamanlarda pek araştırılmayan bir rol. Polis memurları eğitimlerinden yeni çıkmış ve bir şeyleri değiştirmek için ateşe sahipler. Gelecek onların elinde” dedi.

ot:10