Samantha Ruth Prabhu, Hintçesine yorum yapan bir Instagram kullanıcısına yanıt veriyor.

Yakın zamanda Mumbai’de bulunan aktris Samantha Ruth Prabhu, kendisini iyi Hintçe konuştuğu için öven bir hayranına yanıt verdi. Samantha, yakında çıkacak olan filmi Shaakuntalam’ı tanıtmak için Mumbai’ye yaptığı son geziden Cumartesi günü Instagram’da bir Haber paylaştı. Oyuncu, etkinlik için krem blazer ceket ve pantolon giydi. (Ayrıca okuyun | Samantha Ruth Prabhu Shaakuntalam Bütçesinin ‘Oldukça Yüksek’ Olduğunu Kabul Etti, Gergin Olduğunu Söyledi)

Samantha Ruth Prabhu Mumbai’deki bir etkinlikte konuştu.

Videoda Samantha, Juhu’da bir tiyatroda görüldü. Arabadan inerken “Hadi yapalım” dedi. Oyuncu ayrıca gülümseyerek ellerini kavuşturdu ve başını seyirciye doğru eğdi. Ayrıca hayranlarına öpücük gönderdi. Tanıtım etkinliğinde Samantha’nın yanı sıra Shaakuntalam’daki rol arkadaşı Dev Mohan ve film ekibi de hazır bulundu.

Samantha insanlarla Hintçe konuştu. Şöyle dedi: “Shaakuntalam Trailer ko aap logo ne jaese support kiya hai aur ko pyaar diya hai uske liye bohut bohut shukriya. Mujhe umed hai ki aap isi tarah mujhe aur Shaakuntalam ki team ko apne support denge aur is film ko sirf tiyatro mein jaake dekhenge Shaakuntalam ve filmi sadece sinemalarda görürsünüz). Çok çok teşekkürler.”

Oyuncu, gönderiye “Mumbai sevgisi için teşekkürler (beyaz kalp emojisi)” yazdı. Shriya Saran, “Güzel” yazdı. var (gülen gözler emojisi ile sırıtan yüz).” Başka bir kişi, “Ama Hintçe” dedi. Bir yorumda “Vay canına bu güzel Hintçe” yazıyordu. Bir Instagram kullanıcısı, “Aman Tanrım, Hintçeniz harika” dedi.

Ardından Samantha, Kalidasa’nın beğenilen Sanskrit oyunu Abhijnana Shakuntalam’a dayanan, yakında çıkacak olan Telugu filmi Shaakuntalam’da başrol oynayacak. Filmin 14 Nisan’da sinemalarda olması planlanıyor. Tuhaf bir hikaye olarak lanse edilen Shaakuntalam, Shakuntala (Samantha) ile Dev Mohan’ın canlandırdığı Kral Dushyant’ın destansı aşk hikayesine odaklanıyor.

Geçenlerde Mumbai’de gazetecilere konuşan Samantha, Shaakuntalam’daki rolü hakkında konuştu. PTI haber ajansının aktardığına göre, “Başta hayır dedim çünkü gerçek bir rol oynadığım The Family Man 2’yi çekiyordum. Disney, çocukluğumdan beri en sevdiğim tür olmuştur. Mutlu olsam da olmasam da, Disney filmleri izlerdim, bu yüzden mükemmelliğin simgesi olan bir prenses olan Shakuntala’yı oynayabileceğim konusunda kendime güvenim yoktu.

“Korkmuştum. Gördüğünüz gibi, son üç yılda birçok zorlukla karşılaştım. Sonra (bana) çok inanan yapımcı Dil Raju ile konuştum. Bunu bir meydan okuma olarak kabul etmeyi düşündüm, çünkü bu benim büyümeyi hayal ettiğim bir rolü oynamak için tek şansım,” diye ekledi. Yönetmenliğini Gunasekhar’ın üstlendiği filmin ortak yazarlığını Sri Venkateswara Creations aracılığıyla Dil Raju üstlenecek. Gunaa Teamworks ve yapımcılığını Neelima Guna üstleniyor.

ot: 10