Samantha Ruth Prabhu, KVRK’da Bigamy’yi Mizah Olarak Kullanma, “Yorgunken…”

Cuma günü mitolojik Telugu draması Shaakuntalam’ın vizyona girmesine hazırlanan aktris Samantha Ruth Prabhu, geçtiğimiz günlerde iki eşliliği mizah olarak destekleyen Tamil filmi Kaathuvakula Rendu Kadhal hakkında konuştu. Film geçen yıl çıktı. Yeni bir röportajda, bağnazlığı mizaha dönüştürmekle eleştirilen filmi neden kabul ettiğini açıkladı. Ayrıca okuyun: Samantha Ruth Prabhu, miyozite rağmen Kale’deki eylem üzerine

Kaathuvakula Rendu Kadhal’da Vijay Sethupathi, Nayanthara ve Samantha Ruth Prabhu rol aldı.

Vignesh Shivn’in yönettiği Kaathuvakula Rendu Kadhal’ın başrollerini Vijay Sethupathi, Nayanthara ve Samantha Ruth Prabhu paylaşıyor. Filmde hem Nayanthara hem de Samantha, farkında olmalarına rağmen aynı anda Vijay Sethupathi’ye aşıktır. Bazıları onu eleştirirken film bir gişe başarısı yakaladı.

Film Companion ile yapılan bir röportajda Samantha’ya, iki eşliliği açıkça savunan projeyi üstlenmek isteyip istemediği soruldu. “Kendimi fazla ciddiye almıyorum. Komedi yapmayı seviyorum. Gerçekten yorgun olduğumda beni güldüren bir film izlemeyi ve böyle filmler yapmayı seviyorum. Kaathuvakula’yı yaparken çok eğlendim. Aksiyon ve duygu içeren ciddi drama gibi başka şeyler yaparken aklıma geldi. Çok fazla çaba gerektirmeyen havadar bir şey yapmak güzeldi. Her zaman Nayanthara ve Vijay Sethupathi ile çalışmak istemişimdir ve bunu bir filmde yapabildim. Onlar harika oyuncular” dedi.

Aynı röportajda Samantha, #MeToo ve kadın hakları gibi konularda konuşurken Oo Antava gibi bir şarkıyı benimseme kararından bahsetti. Yapabileceği tek şeyin dürüst ve şeffaf olmak olduğunu söyledi. İnsanların, ondan bu kadar acımasız bir dürüstlüğü kaldıramadığı için sık sık onunla dalga geçtiğini ekledi. Ayrıca, doğru olan her şeyin sancağı olamayacağını da söyledi.

Shaakuntalam’da Samantha, Menaka ve Viswamithra’nın kızı olan ana karakter Shakuntala’yı oynuyor. Gunasekhar’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği film, 14 Nisan’da Hintçe, Tamilce, Malayalamca ve Kannada dillerinde gösterime girecek. Bu proje, Samantha’nın yönetmenle ilk işbirliğine işaret ediyor.

Bu arada Samantha, yakında Vijay Deverakonda’nın oynadığı Telugu romantik draması Kushi’de rol alacak. Ayrıca Varun Dhawan’ın oynadığı Citadel’in Hint uyarlamasına da sahiptir.

ot: 10