Samantha Ruth Prabhu Naga Chaitanya ile Romantik Fotoğrafı Arşivden Kaldırdı mı?

Bir Reddit gönderisi Pazartesi günü Samantha Ruth Prabhu’nun hayranları arasında büyük kaosa neden oldu. Samantha’nın yakın zamanda eski kocası Naga Chaitanya için romantik bir doğum günü gönderisini ‘arşivden çıkardığı’ ileri sürüldü. Bu, Chaitanya’nın Sobhita Dhulipala ile düğünü hakkındaki söylentilerin internette yaygın olduğu bir dönemde geldi. Ancak Samantha’nın hiçbir eski gönderiyi geri getirmediğini öğrendik. Ayrıca Okuyun: Naga Chaitanya, eski karısı Samantha Ruth Prabhu’nun tüm mutluluğu hak ettiğini söylüyor

Samantha Akkineni, 2017 yılında Goa’da Naga Chaitanya ile evlendi.
Katkısı nedir?

Söz konusu gönderi Aralık 2017’ye ait. Fotoğraf, Samantha ve Chaitanya’nın beyaz düğününden samimi bir anı gösteriyor. Şöyle yazıyordu: “Doğum günün kutlu olsun, istemediğim her şeyim, her gün Tanrı’nın sana kalbinin arzuladığı her şeyi vermesi için dua ediyorum.” Seni sonsuza kadar seviyorum. #happybirthdaychay.” Samantha’nın Naga Chaitanya’yı yanağından öptüğünü gösteriyor.

Samantha Ruth Prabhu'nun gönderisine tutarlı yorumlar.

Samantha Ruth Prabhu’nun gönderisine tutarlı yorumlar.

Geçtiğimiz yıl ayrıldığını duyurmadan önce Samantha, Chaitanya ile olan neredeyse tüm fotoğraflarını kaldırmıştı. Ancak bu resmi arşivlemeyi ihmal etmiş gibi görünüyor. Bazı hayranlar bunu hafta sonu fark etti ve onun “geri getirdiğini” düşündü.

Ancak gönderinin profilden hiç kaldırılmadığı görülüyor. Bir yılı aşkın süredir bu konuda tutarlı yorumlar yapılıyor. Bu da fotoğrafın hiçbir zaman arşivlenmediğini kanıtlıyor.

Yine de bu, hayranların yeniden bir araya gelme umudunu kesmez. Hatırlatıcılara yanıt olarak bir kullanıcı şunları yazdı: “Birdenbire bu gönderi akışımda belirdi. Bunun bir hayran sitesi olduğunu sanıyordum ama Sam.” “İkinizin bir çift olarak geri dönmesi için Tanrı’ya dua ediyorum” dedi yakın zamanda bir başkası. Bir diğeri şöyle dedi: “İkinizi tekrar bir arada görmek istiyorum… İkiniz birlikte harika görünüyorsunuz.”

Samantha Ruth Prabhu ve Naga Chaitanya’nın ilişkisinin zaman çizelgesi

Samantha Ruth Prabhu ve Naga Chaitanya, 2010 yılında Gautham Menon’un Ye Maaya Chesave setinde buluştu. İlk filmini Naga’yla bu filmde yaptı. Ayrıca Autonagar Surya (2014), Manam (2014) ve Majili (2019) filmlerinde de birbirlerine karşı çıktılar. Ayrıca Ulusal Film Ödüllü Mahanati (2018) filminde de birlikte rol aldılar. Samantha ve Chaitanya Ekim 2017’de evlendiler. Ekim 2021’de ayrıldıklarını duyurdular.

Naga Chaitanya’nın düğün söylentileri ve daha fazlası

Samantha, miyozit adı verilen otoimmün bir hastalık teşhisi konulduktan sonra filmlere ara verirken Chaitanya’nın ‘ikinci düğünü’ ile ilgili söylentiler dolaşıyor. Oyuncu Sobhita Dhulipala ile çıktığı bildiriliyor. Ancak kaynaklar Hindustan Times’a, yakında ikinci bir evliliğe karar vereceği yönündeki söylentilerin doğru olmadığını söyledi.

Kaynak şöyle dedi: “Sobhita ile hâlâ güçlü olmaya devam ediyor. Parçalandıklarını vs. görmedik. Gizlice buluşuyorlar. Evlenmeye veya nişanlanmaya karar vermedikçe ilişkilerini yakın zamanda açıklamayacaklar. Birlikte görülmekten çekinmiyorlar ama bir tören düzenleyene kadar bu özel bir mesele olarak kalıyor.”

toplam:10