Samantha Ruth Prabhu, Naga Chaitanya'dan Boşanmak ve Miyozit Teşhisi Konulması Üzerine: Son Üç Yıldır Bunun Olmasını İstemiyordum, Ama Şimdi…

15 Temmuz 2024 14:57 IST

Samantha Ruth Prabhu yeni bir röportajda maneviyatın “birçok engeli aşmak için ihtiyaç duyduğu güç” olduğunu söyledi.

Samantha Ruth Prabhu bir kez daha sağlığı ve kamuya açık boşanması hakkında konuştu. Elle India ile yeni bir röportajda Samantha, son birkaç yılda karşılaştığı zorluklardan bahsetti. Samantha daha önce aktör Naga Chaitanya ile evliydi. 2022 yılında nadir görülen bir otoimmün hastalık olan miyozit teşhisi konduktan sonra işine ara verdi. Ayrıca şunu okuyun: Samantha Ruth Prabhu kendisine “Yeniden evlenmeyi düşünmüyor musun?” diye soran birine yanıt verir.

Samantha Ruth Prabhu Mumbai'deki bir ödül töreninde. (Dosya Fotoğrafı/ANI)
“Buraya gelmek için ateşin içinden geçtim”

Farklı olarak yapmış olmayı dilediği bir şey olup olmadığı sorulduğunda Samantha Ruth Prabhu şunları söyledi: “Hepimiz hayatımızdaki bazı şeyleri değiştirebilmeyi diliyoruz ve bazen tüm bunları yaşamalı mıydım diye merak ediyorum. Ama geriye dönüp baktığımda, başka türlüsü olmazdı. Bir süre önce kız arkadaşımla bu konuyu konuşuyordum ve hep son üç yılı yaşamak istemediğimi düşünürdüm ama şimdi sanki hayat sana ne getirirse getirsin onunla uğraşmak zorundasın gibi hissediyorum. Ve oradan çıktığınızda kazanırsınız. Kendimi her zamankinden daha güçlü ve daha sağlam hissediyorum. Çünkü buraya gelmek için ateşin içinden yürüdüm… buna ruhsal uyanış diyebiliriz.”

Maneviyat Samantha'nın hayatında büyük bir rol oynuyor mu?

Aktör şunları söyledi: “Maneviyat kişisel gelişimim için çok önemliydi ve işime de yansıyor. Hayatımın tüm yönlerini etkiliyor – iletişim, algı ve çatışma çözümü. Maneviyat, birçok engeli aşmak için ihtiyacım olan güçtü. Günümüz dünyasında maneviyata her zamankinden daha fazla ihtiyaç var çünkü çok fazla acı ve hastalık var. Maneviyatın en iyi arkadaşınız ve sonsuz bir güç kaynağı olabileceğine inanıyorum.”

Samantha'nın boşanması

Samantha Ruth Prabhu, Ekim 2017'de Naga Chaitanya ile evlendi. Oyuncular, evliliklerini bitirmeden önce neredeyse dört yıl evli kaldılar. İkili, Ekim 2021'de ayrıldıklarını duyurdu. O dönem sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunmuştu.

2021'de ilişkiyi sonlandırdıklarından beri Chaitanya, Sobhita Dhulipala ile ilişkilendirildi. Samantha ayrıca Chaitanya'dan boşandıktan sonra hayatına devam etmesinden bahsetti ve artık sağlığına ve işine odaklandığını söyledi.

Samantha, 2022 yılında miyozit teşhisi konulduktan sonra işine ara vermişti. Kendisine hastalık teşhisi konduğunda Telugu filmi Kushi'yi çekiyordu.

Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Samantha Ruth Prabhu, Naga Chaitanya'dan Boşanmak ve Miyozit Teşhisi Konulması Üzerine: Son Üç Yıldır Bunun Olmasını İstemiyordum, Ama Şimdi…