Samantha Ruth Prabhu, Oo Antava sırasında titrediğini açıkladı ve 'Seksi bana göre değil' diyor: Kendimi güzel hissetmiyorum

Aktris Samantha Ruth Prabhu 'Oo Antava' şarkısını ilk kez kaydettiğini ve nasıl 'korkudan titrediğini' hatırlıyor. India Today'e konuşan Samantha, “seksi bana göre değil” dedi. Oo Antava, 2021 yapımı Pushpa: The Rise filminden bir dans numarasıdır. Şarkıda Samantha ile birlikte Allu Arjun da rol aldı. (Ayrıca Okuyun | Samantha Ruth Prabhu miyozit hakkında “halka açıklamaya zorlandığını” söyledi)

Allu Arjun ve Samantha Ruth Prabhu, Pushpa'nın Oo Antava şarkısında.
Oo Antava'da Samantha, Family Man'den Raji

Samantha şunları söyledi: “Bence Oo Antava'yı oynama kararı Raji'ye (The Family Man 2'deki karakterine) benziyordu. Bence iyi tarafı etrafınızda çok fazla insanın olmaması, insanların kulağınıza gelmemesi ve sizin hakkınızda fikirlerini söylememeniz.” Buna değinmem gerekiyor. Bu iyi tarafı. Dezavantajı ise hata yapmam, onlardan ders almam ve içgüdülerime dikkat etmem gerektiğidir. Oo Antava'yı yapma kararı bu yönü keşfetme ihtiyacı duyduğum bir yerden geldi.Bir oyuncu olarak cinselliğimden her zaman çok rahatsız olmuşumdur. Kendimi pek rahat hissetmiyorum ve kendime güvenim yok. Her zaman “Yeterince iyi değilim, kendimi güzel hissetmiyorum, diğer kızlara benzemiyorum” bakış açısıyla başladım.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Samantha şöyle diyor: “Seksi bana göre değil”

Zorluklar hakkında konuşurken, “Bu benim için büyük bir zorluktu. “Oo Antava”nın ilk kaydında korkudan titriyordum çünkü seksilik bana göre değil. Ama hem oyuncu hem de insan olarak büyüdüm çünkü kendimi en zor durumların içine sokuyorum ve bunların üstesinden gelmek için mücadele ediyorum. Bu şeytanları bu şekilde öldürüyorum.”

Samantha geçen sene şarkılardan bahsetmişti

Geçtiğimiz yıl Bayan Malini ile yaptığı bir röportajda Samantha, “Bana Oo Antava teklif edildiğinde ayrılığın ortasındaydım” demişti. [from Naga]. Duyuru geldikten sonra tüm iyi dilekçiler ve tüm aile bireyleri, “Evde oturacaksın, ancak ayrılığı duyurduktan sonra şarkı söylemeyeceksin.” Beni her zaman kendime meydan okumaya teşvik eden arkadaşlarım bile, bana 'Bir öğe şarkısı yapma' dedi. Ama ben 'Tamam, yapacağım' diye düşündüm.” Şarkıda Samantha ile birlikte Allu Arjun da rol aldı. Pushpa: The Rise'da ayrıca Rashmika Mandanna ve Fahadh Faasil rol aldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Samantha Ruth Prabhu, Oo Antava sırasında titrediğini açıkladı ve 'Seksi bana göre değil' diyor: Kendimi güzel hissetmiyorum