Samantha Ruth Prabhu, Raj ve DK Shaakuntalam’ı incelerken tepki veriyor

Şu anda Samantha Ruth Prabhu ve Varun Dhawan’ın casus gerilim dizisi Citadel’in Hindistan versiyonunu yöneten film yapımcı ikilisi Raj ve DK, Salmantha’nın son filmi Shaakuntalam’ı öven bir not yayınladı. Cuma günü vizyona giren filmi izlediler ve “tamamen bir Samantha şovu” olduğunu söylediler. Oyuncu şimdi de filmiyle ilgili attığı tweet’e yanıt verdi. Ayrıca okuyun: Samantha Ruth Prabhu’nun Shaakuntalam’a ilk tepkileri mevcut; Oyuncu ‘ayakta alkışlandı’, oyuncu kadrosuna parlak denildi

Samantha Ruth Prabhu, Shaakuntalam’da Shakuntala’yı oynuyor.

Filmi öven Raj ve DK, Twitter’da şunları yazdı: “Büyülü görseller, otantik hikaye anlatımı … bu güzel film baştan sona bir Samantha Gösterisi! Kalidasa’nın başyapıtına bundan daha iyi bir övgü olamazdı. @Samanthaprabhu2 o ince omuzlarda o koca destanı ancak sen taşıyabilirdin! Tüm ekibe şeref! izlemek zorunda.”

Samantha için yazmaya devam ettiler: “Sam, dünya son birkaç ayın senin için kolay olmadığını biliyor, ama sen bunu irade, kararlılık ve kararlılıkla atlattın. Sen tam bir askersin… Aşılmaz gibi görünen engelleri defalarca aştın. Tanrı güçlü kalmanızı ve savaşmaya devam etmenizi korusun.” Instagram Stories’de buna yanıt olarak Samantha bir kalp ifadesi paylaştı ve “Bu çok şirin. Teşekkürler @rajanddk.”

Shaakuntalam, eski Hindistan’ın en büyük şairi ve oyun yazarı Kalidasa’nın popüler bir Hint klasiği olan Abhigyan Shakuntalam’a dayanmaktadır. Shakuntala, Kral Dushyant’ın karısı ve İmparator Bharata’nın annesiydi. Dev Mohan, Samantha ile eşleştirildi. 14 Nisan’da vizyona girmesi planlanan film Hintçe, Tamilce, Malayalamca ve Kannadaca olarak izlenebilecek.

Dev Mohan, filmde Samantha ile eşleştirildi. Filmden önce şöyle demişti: “Heyecanlıyım ve biraz da gerginim. Filmin bütçesi oldukça yüksek. Ama seyircinin filmi seveceğini düşünüyorum.”

Samantha filmin tanıtımını yapmıştı ancak birkaç olaydan sonra sağlık sorunları nedeniyle çekildi. Hayranlarına bir etkinliğe katılamayacağını bildiren tweet attı, “Bu hafta boyunca filmimi tanıtmak ve sevginizin tadını çıkarmak için sizinle birlikte olmaktan gerçekten heyecan duydum. Ne yazık ki, yoğun programlar ve promosyonlar bedelini ödedi ve ateşim yüzünden dibe vurdum ve sesimi kaybettim.

ot: 10