Samantha Ruth Prabhu son on yılın en çok izlenen 100 Hintli yıldızı arasında: Hala yeni başlıyormuşum gibi hissediyorum

Bir Telugu yıldızı olarak konumunu sağlamlaştırdıktan sonra Samantha, The Family Man 2 adlı web dizisinde kayda değer bir rolle erişim alanını genişletti. Artık IMDb'nin Son On Yılın En Çok İzlenen 100 Hint Yıldızı listesinde 13. sırada yer alan Samantha, kendisini zorladığını ifade ediyor. daha fazla çalışmaya ve tanınmaya olan açlıklarını şöyle açıklıyor: “Hâlâ daha yeni başlıyormuşum gibi hissediyorum. Benim için heyecan verici fırsatlar var ve daha da fazla yatırım yapmaya hazırım.”

Samantha Ruth Prabhu mevcut IMDB listesinde 13. sırayı aldı.

Listede yer almasına ve ilk 15'e giren tek Güney yıldızı olmasına tepki gösteren Samantha, başarısını “şans ve sıkı çalışmanın karışımına” bağlıyor.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

IMDb listesinin başında Deepika Padukone yer alırken onu Shah Rukh Khan, Aishwarya Rai Bachchan, Alia Bhatt ve merhum Irrfan takip etti. Samantha'nın rol arkadaşları Tamannaah Bhatia ve Nayanthara sırasıyla 16. ve 18. oldular ve hırslı oyuncuya ilham kaynağı oldular.

Ayrıca Okuyun: Samantha Ruth Prabhu, Uorfi Javed'in 'sihirli kelebek elbisesine' tepki gösteriyor; Hayranlar onun 'Met Gala kırmızı halısına' hazır olduğunu söylüyor

Samantha, insanın doğuştan gelen rekabet eğiliminin farkında ve bunu olumlu bir güç olarak görüyor. Meslektaşlarının başarılarını, mükemmelliğe devam etme motivasyonu olarak kullanıyor. “Bence insanlar olarak hepimiz rekabetçiyiz ve beyin de bu şekilde inşa edilmiş. Sürekli olarak bilgileri karşılaştırıyoruz. Bu nedenle rekabetçi olmak doğaldır. Rekabeti ilham almak için kullanıyorum. Meslektaşlarımın çalışmalarından ilham alıyorum ve onların parlak başarılarını daha çok çalışmak ve daha iyi olmak için bir katalizör olarak kullanıyorum. Rekabeti olumsuz bir açıdan görmüyorum.”

Yakın zamanda başrol oynayacağı Bangaram filminin yapımcısı olarak ilk çıkışını duyurdu. Ayrıca film yapımcısı Raj ve DK'nin yakında çıkacak Hintçe web dizisi Citadel: Honey Bunny'de de rol alacak.

Crick-it ile Dünya Kupası'na hazırlanın! Canlı skorlardan maç istatistiklerine kadar aksiyonla ilgili her şeyi burada bulacaksınız. Şimdi keşfedin!

Daha fazla gör

Haberler / HTCity / Samantha Ruth Prabhu son on yılın en çok izlenen 100 Hintli yıldızı arasında: Hala yeni başlıyormuşum gibi hissediyorum