Samantha Ruth Prabhu, Vijay Deverakonda ile arkadaşlığının kadehini kaldırıyor

Aktris Samantha Ruth Prabhu şu anda Vijay Deverakonda ile yaklaşan Telugu romantik draması Kushi’de çalışıyor. Perşembe günü Instagram’a girdi ve Vijay ile olan arkadaşlığını kutlamak için sevimli bir gönderi paylaştı. Şu anda Kushi’nin çekimlerinin yapıldığı Türkiye’de Vijay ile bir fotoğraf paylaştı. Ayrıca okuyun: Kushi şarkısı Na Rojaa Nuvve için teaser: Samantha Ruth Prabhu Namaz kılıyor, Vijay Deverakonda onun için çok heyecanlı

Türkiye’den Samantha Ruth Prabhu ve Vijay Deverakonda.
Samantha Ruth Prabhu ve Vijay Deverakonda Türkiye’de

Fotoğrafta, Samantha ve Vijay Deverakonda bir kafede birlikte poz veriyor. Samantha mutlulukla parlarken, Vijay bir konuşmanın ortasındaymış gibi göründü. Fotoğraf, Kushi yönetmeni Shiva Nirvana tarafından tıklandı.

Samantha fotoğrafı paylaşarak oyuncu ve yönetmeni etiketledi. Altyazıda şöyle yazdı: “Seni en iyi halinle görüyorum, en kötüsünle görüyorum.” Sonuncu olduğunu görüyorum, ilk geldiğini görüyorum. Düşüklerinizi görün, yükseklerinizi görün. Bazı arkadaşlar nazikçe beklemede. O nasıl bir yıldı!! @thedeverakonda @shivanirvana621 #Kushi.” Yanıt olarak Vijay, Samantha’yı “en sevdiği kız” olarak adlandırdı.

Samantha Ruth Prabhu, Vijay Deverakonda ile yeniden bir araya geldi

Kushi, Samantha’nın Vijay ile ikinci iş birliğini işaret ediyor. Samantha ve Vijay Deverakonda’nın “Na Rojaa Nuvve” adlı şarkısının teaser’ı geçen ay yayınlandı. Karakterleri ilk kez filmde tanıtıldı.

Şarkı, aynı ay Vijay’in doğum gününü kutlamak için yayınlandı. Hesham Abdul Wahab tarafından söylendi. Şarkıyı hayranlarına hediye olarak sunan Vijay, sosyal medya hesabından şunları yazdı: “Sevgiyle. #Kushi’den 1. şarkımız.”

Film, Keşmir de dahil olmak üzere birçok yerde çekilecek. İlk program tamamlandıktan sonra, Samantha’nın sağlık sorunları nedeniyle çekimler durdu. Miyozit adı verilen nadir bir otoimmün rahatsızlıktan muzdarip olduğunu açıkladı.

Samantha tüm taahhütlerini askıya almak zorunda kaldı ve sağlık durumu için tedavi aradı. Bu nedenle, “Kushi” nin çekimleri birkaç ay ertelenmek zorunda kaldı. Şubat ayında Samantha, aylar sonra setlere geri döndü. Kushi’nin setlerine döndüğünde bir pasta ile karşılandı.

Samantha ve Vijay daha önce Telugu biyografik draması Mahanati’de birlikte çalışmışlardı. Samantha’nın son performansı, gişede büyük bir hit olan Shaakuntalam’dı. Vijay en son Liger’de Ananya Panday ile birlikte görüldü ve bunun da bir flop olduğu ortaya çıktı.

ot:10