Samantha Ruth Prabhu’nun “kulaklarımdan tüyler uzuyor” gururunun ardından yapımcı karşılık verdi

En son tarihi drama Shaakuntalam’da rol alan Samantha Ruth Prabhu, kısa süre önce Instagram Stories’de “insanların kulaklarından nasıl saç çıkıyor” konulu bir Google aramasının ekran görüntüsünü paylaştı. Naga Chaitanya’dan boşandıktan sonra aktörü filmlerde parça numaralarını kullanmakla eleştiren bir Telugu yapımcısının ortaya çıkmasıyla onun şifreli gönderisi alay konusu olarak görüldü. Şimdi, Telugu yapımcısı Chitti Babu, Samantha’nın şifreli gönderisine yanıt verdi ve Samantha’nın “oldukça yaşlandığı” ve “göz alıcı günleri sona erdiği” için onu suçlamasında yanlış bir şey olmadığını söyledi. Ayrıca okuyun: Samantha Ruth Prabhu, yeni bir imaj paylaşırken Shaakuntalam kasasının başarısızlığının ortasında Bhagavad Gita’dan bir satır aktarıyor

Samantha Ruth Prabhu, Shaakuntalam’da Shakuntala’yı oynuyor.

Samantha, geçen hafta Instagram Stories’de web’den “yükselen testosteron” nedeniyle “İnsanların kulaklarından saç uzuyor” yazan bir ekran görüntüsü paylaştı. Oyuncu bunun üzerine “IYKYK (biliyorsanız bilirsiniz)” yazmıştı.Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Samantha’nın Chitti Babu aleyhindeki açıklamalarının ardından Chitti Babu ile dalga geçtiğine inanmıştı.

Samantha Ruth Prabhu bu ekran görüntüsünü paylaşmak için geçen hafta Instagram Stories'e gitti.

Samantha Ruth Prabhu bu ekran görüntüsünü paylaşmak için geçen hafta Instagram Stories’e gitti.

Şimdi, yeni bir röportajda, Telugu yapımcısı Samantha Ruth Prabhu’nun gönderisi hakkında konuştu ve TV9 Kannada.com’dan alıntılandığı gibi, “Kulak kıllarımın ve saçlarımın vücudumun diğer birçok yerinde uzadığını fark etti ve ben bunu yapmıyorum. araştırıp rapor etsen fena olmaz… Samantha şu an 18-20 yaşında değil. Oldukça yaşlı, bu yüzden ikonik güzellik Shakuntala rolü için uygun bir seçim olmadığını söyledim, bunun nesi yanlış? Büyüleyici günleriniz sona erdi ve yardımcı rollere geçme zamanı geldi.”

Chittibabu daha önce bir röportajda Filmy Look’a şunları söylemişti: “Samantha Ruth Prabhu, boşandıktan sonra Pushpa: The Rise’da Oo Antava şarkısını yaptı. Bunu yaşamak için yaptı. Yıldız kahraman statüsünü kaybettikten sonra, aldığı her teklifi yapar. Kahraman olarak kariyeri sona erdi ve artık yıldızlığa geri dönemez. Yolculuğuna devam etmeli ve aldığı teklifleri değerlendirmeli.”

Ayrıca şunları ekledi: “Duygusallık her zaman işe yaramaz. Rol ve film iyiyse insanlar izler. Bunların hepsi ucuz ve çılgınca eylemler. Kahraman statüsünü kaybeden Samantha’nın Shaakuntalam rolüne nasıl uygun olduğunu merak ediyorum. Benim Shaakuntalam ile hiçbir ilgim yok.”

Röportajı medyada geniş yer bulduktan sonra Samantha, “Yalnızca karmanızı yapabilirsiniz ve bu konuda otorite olamazsınız. Ödül arzusuyla karma yapılmamalıdır.”

Samantha şu anda Prime Video serisinin Hindistan yan ürünü olan Citadel üzerinde çalışıyor. Film yapımcılığı ikilisi Raj ve DK tarafından yönetilen gösteride Varun Dhawan ile birlikte rol alacak.

ot: 10