Samantha Ruth Prabhu’nun Shaakuntalam’ı kariyerimde büyük bir aptaldı: yapımcı

Telugu eyaletlerinde Samantha Ruth Prabhu’nun Shaakuntalam filmini destekleyen yapımcı Dil Raju, yakın tarihli bir röportajda filmin gişe başarısı hakkında konuştu. Filmin kaderinin daha ilk Pazartesi günü belirlendiğini kabul ederek, Shaakuntalam’ın 25 yıllık kariyerinde büyük bir sarsıntı yarattığını söyledi. Ayrıca okuyun: Madhoo, “güçlü Güney Hindistan yeteneğine” rağmen Samantha Ruth Prabhu’nun shaakuntalam’ının başarısızlığına tepki gösteriyor

Shaakuntalam’dan bir fotoğrafta Samantha Ruth Prabhu.

Hem Tamilce hem de Hintçe dublajlı ve yayınlanan Gunasekhar yönü tiksindirmeyi başaramadı €Açılış haftasonunda 10 crore, bildirildiğine göre bir Telugu filmi için bir bütçeyle çekilen en düşük açılış oldu. €50 cr.

Raju, YouTube kanalında Rajesh Manna ile yaptığı bir röportajda yapımcı ve dağıtımcı olarak uzun süredir görev yaptığı süreden bahsetti. “Bugüne kadar yaptığım 50’den fazla filmde, mali açıdan kötü performans gösteren yalnızca dört veya beş film oldu. Son zamanlarda, Shaakuntalam film endüstrisindeki 25 yıllık kariyerime büyük bir aptal olarak girdi,” dedi Dil Raju.

Shaakuntalam hakkında konuşurken ayrıca, “Bir şeyler yolunda gitmediğinde kabul ediyorum. Filme inandım ve izleyiciler filmi severse kutlayacaklarını düşündüm. Olmadığında, kararım yanlıştı ve film ters gitti.”

Shaakuntalam’da Samantha, Menaka ve Viswamithra’nın kızı olan ana karakter Shakuntala’yı canlandırdı. Proje, yönetmen Gunasekhar ile ilk işbirliğine işaret ediyordu. Samantha, Shaakuntalam’ı bir “Disney prensesi” oynama hayaline en yakın kişi olarak tanımlamıştı.

“Ve nihayet bugün filmi izledim! Gunasekhar garu (kardeş)… kalbime sahipsin. Ne güzel bir film! Sevecen bir şekilde hayata geçirilen en büyük destanlarımızdan biri! Aile izleyicilerimizin güçlü duygulara kapılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz! Ve dışarıdaki tüm çocuklar… büyülü dünyamıza bayılacaksınız! Dil Raju garu ve Neelima… Bu harika yolculuk için teşekkürler. #Shaakuntalam sonsuza kadar bana yakın olacak (sic),” diye tweet attı filmin vizyona girmesinden önce.

Son zamanlarda, aktör Madhoo Shaakuntalam açıldı ve gişedeki sıkıcı performansının onu incittiğini söyledi. DNA ile yaptığı bir röportajda, yaratıcıların samimi ve dürüst çabalarına rağmen filmin düşük performans gösterdiğini söyledi. Filmde Madhoo, Samantha’nın karakteri Shakuntala’nın annesi olan Menaka’yı canlandırıyor.

ot: 10