Samantha, Shaakuntalam çekimi sırasında çiçek alerjisini kimsenin iyileştiremeyeceğini söylüyor

Aktris Samantha Ruth Prabhu, hayranlarına bir sonraki filmi Shaakuntalam’ın yapımına ilişkin içgörüler verdi. Vizyona girmeden önce, filmle ilgili beş “çılgın gerçeği” tartıştığı bir Haber yayınladı. Oyuncu, sette tavşan ısırmasından çiçeklere alerjisine kadar, Günasekhar’ı yönetmek için her şeyi yaptı. Ayrıca okuyun: Allu Arjun’un Pushpa 2’si Samantha’nın Oo Antava’sıyla mı?

Shaakuntalam’da sıradaki Samantha Ruth Prabhu olacak. (Instagram/@samantharuthprabhuoffl)

Video, Samantha’nın bir arabada seyahat ettiğini gösteriyordu. Setlerdeki çiçek süslerine alerjik reaksiyonundan bahsetti. O şöyle dedi: “Bütün gün hiç rahatsızlık duymadan çekim yaptım ve sonra akşama doğru çiçeğin izi kolumun her tarafındaydı. Altı ay boyunca kolumda bir çeşit çiçek dövmesi vardı. Tamir edilemeyeceği için kalıcı olduğunu düşündüm. makyaj yapardım. Sonunda ortadan kayboldu.”

Samantha, yaratıcıların setlerde çekim yapmak için gerçek tavşanlar kullandığını açıklamaya devam etti. Biri tarafından ısırıldığını söyledi ve ekledi: “Görünüşe göre o kadar da sevimli değiller.” Ayrıca film için 30 kilo ağırlığında ağır lehengalar giydiğini açıkladı.

“Yani Neeta Lulla Hanım, Shaakuntalam için en güzel kostümlerden bazılarını yapmıştı. Güzel bir lehenga giymem gereken bir şarkı vardı. Aklında dans vardı, bu yüzden bazı lehengaları daha hafif ve bazılarını daha ağır yaptı, 30 kg gibi oldukça ağırdı. Ama şarkı için tasarlanan şey aslında olmadı ve sonunda dans için 30 kiloluk bir lehenga giydim.”

Film orijinal olarak Telugu’da çekildi ve gösterime girmesi için Hintçe, Tamilce, Malayalam ve Kannada dublajları yapılacak. Samantha, “Diğer oyuncuların bunu nasıl yaptığını bilmiyorum. çok zordu Diyalogları uykumda teslim ettim. Umarım işimin hakkını vermişimdir.”

“Tahmin için puan yok. Shaakuntalam, Kalidasa’nın beğenilen Sanskrit oyunu Abhijnana Shakuntalam’a dayanıyor. Film, Shakuntala (Samantha) ile Dev Mohan’ın canlandırdığı Kral Dushyant’ın destansı aşk hikayesine odaklanıyor. 14 Nisan’da sinemalarda gösterime girecek.

ot: 10