Sandeep Reddy Vanga, Chiranjeevi ile tanışıyor ve onu Padma Vibhushan'dan dolayı tebrik ediyor

Chiranjeevi, Padma Ödülleri 2024'te prestijli Padma Vibhushan ödülüne layık görüldü. Şimdi ise Animal yönetmeni Sandeep Reddy Vanga ve Dasara yönetmeni Srikanth Odela'nın Chiranjeevi'nin evini ziyaret ederek usta oyuncuyu bu özel başarıdan dolayı tebrik ettiği bir fotoğraf internette ortaya çıktı. (Ayrıca Okuyun: Bunalmış bir Chiranjeevi, Padma Vibhushan'ın onuruna tepki gösteriyor: 'Çok az şey yaptım')

Chiranjeevi, Sandeep Reddy Vanga ve Srikanth Odela ile evinde.
Sandeep Reddy Vanga ve Srikanth Odela Chiranjeevi ile karşılaşacak

Üçünün konuştuğu bir resim şimdi X'te ortaya çıktı. Chiranjeevi gri bir gömlek ve pantolonla görülürken, Sandeep Reddy Vanga ve Srikanth Odela onun önündeki kanepede oturup sohbet ediyordu.

Ram Mandir ile ilgili en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! buraya tıklayın

Fotoğrafa tepki gösteren bir hayran, “Sandeep sadece bir hikaye anlatıyor ve onunla iş birliği yapıyor, biz bu işbirliğini istiyoruz!” yorumunu yaptı. Bir diğeri ise “Vay be, Sandeep Reddy Vanga ve Chiranjeevi aynı odada, ne kadar ölümcül bir kombinasyon bu” dedi. Peki birlikte çalışırlarsa?”

Chiranjeevi, Padma Vibhushan'ın galibiyetinden sonra taraftarlara teşekkür ediyor

Chiranjeevi daha önce Padma Vibhushan ile eşleştirildikten sonra hayranlarına ve iyi dileklerini sunanlara sevgileri ve destekleri için teşekkür eden bir Haber mesajı yayınlamıştı. “Gerçekten şaşkınım, alçakgönüllüyüm ve minnettarım. Bu sadece seyircilerin, arkadaşlarımın, kan kardeşlerimin koşulsuz sevgisi. Bu hayatı ve bu anı sana borçluyum. Minnettarlığımı her zaman elimden geldiğince ifade etmeye çalıştım. Ama hiçbir şey asla yeterli olamaz. Kariyerimin son 45 yılı boyunca ekranda elimden geldiğince sizleri eğlendirmeye çalıştım. İlgili sosyal ve insani amaçlara katılarak ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalıştım” dedi.

Bu arada Sandeep Reddy Vanga'nın 'Animal' filmi Cumhuriyet Bayramı'nda Netflix'te yayınlandı. Başrollerde Ranbir Kapoor, Anil Kapoor, Rashmika Mandanna, Bobby Deol ve Triptii Dimri'nin yer aldığı 'Animal', 1 Aralık'ta gösterime girdikten sonra eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ancak gişede rekor kırdı ve istikrarlı bir şekilde en iyi filmlerden biri olarak ortaya çıktı. geçen yılın en büyük gişe rekorları kıran filmleri.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde