Seerat Kapoor, Aman Preet Singh ile ilişki söylentileri hakkında konuşuyor: 'Kalbimi kolumda taşıyorum…'

Seerat Kapoor bu yıl ağustos ayında film endüstrisindeki 10. yılını kutlayacak. İlk filmi Run Raja Run, 2014 yılında gösterime girdi. Bu arada, bu yıl haziran ayında vizyona giren son filmi Manamey'de de ilk rol arkadaşıyla beyazperdeye geri döndü. Seerat sohbete hazırlanırken şöyle diyor: “En başından itibaren Sharwanand ve benim oyuncu olarak anında bir bağımız vardı ve zamanla bu daha da iyiye gitti.” (Devamını okuyun: Imli oyuncusu Seerat Kapoor, televizyon endüstrisindeki oyuncu kadrosunun karanlık gerçekliğine ışık tutuyor)

Aman Preet Singh ve Seerat Kapoor da bir şarkıda birlikte yer aldı.

Hindustan Times ile yaptığı bir sohbette Sharwanand ile yeniden işbirliği yapmaktan bahsediyor, Aman Preet Singh ile bir ilişkisi olduğuna dair söylentilere değiniyor, on yıl boyunca sevdiği işi yaptıktan sonra yaklaşan projelerinden ve çok daha fazlasından bahsediyor.

“Sharwanand inanılmaz bir oyuncu”

Seerat, Manamey'de Tanya'yı canlandırdı ve projeyi kendisine Run Raja Run rol arkadaşıyla tekrar çalışma şansı verdiği için üstlendiğini iddia etti. “Sharwanand inanılmaz bir aktör. Oynayacağı rol türlerini seçmek cesaret ve cesaret ister. Kararları ve özgünlüğünü hiçbir zaman kaybetmemesi bana her zaman ilham vermiştir. Her ne kadar onunla Manamey'de çalışmak bana çok uygun olsa da, aynı zamanda karşılıklı saygı ve hayranlık da vardı” diye açıklıyor aktör.

Seerat Kapoor, Sharwanand'ın babalığı hakkında.

Seerat Kapoor, Sharwanand'ın babalığı hakkında.

Filmde Sharwanand'ın karakteri, kendisine ait olmayan bir çocuğa (Vikram Aditya'nın canlandırdığı) bakıyor. Oyuncu, gerçek hayatta da Mart ayında bir kız çocuğu dünyaya getirerek baba oldu.

“Sharwa artık bir baba ve çekimler sırasında Vicky'nin yanında ne kadar sevimli olduğunu gördük. Filmimizin başarısı ve babalığı gerçekten ilahi takdirdir. Bebeğinin doğumu, hem kişisel hem de mesleki açıdan onun için iyi şans tılsımı olmaya devam etsin” diyor Seerat.

“Rol seçerken kalbimin sesini dinlerim”

Seerat, artık orada olan biteni tattığı için kendisini “dikkatli” tutacak daha fazla rol istediğini söylüyor. “Seyircilerle bağ kurmak bir nimettir. Bu yüzden bir birey olarak benimle konuşan rolleri ve filmleri seçerken kalbimin sesini dinliyorum. Ayrıca senaryoları seyircinin bakış açısından okuma konusunda da yeteneğim var” diyor ve ekliyor: “Bu da beklentilerimin ötesinde büyümeme yardımcı oldu. Kariyerimin bu aşamasında benzer düşüncelere sahip insanların yanında olmaktan mutluyum.”

Seerat Kapoor rollerini nasıl seçtiğini anlatıyor.

Seerat Kapoor rollerini nasıl seçtiğini anlatıyor.

Seerat ayrıca tiyatroya yeni başladığı zamanlarda bile çok yönlü karakterleri canlandırmanın her zaman hayali olduğunu söylüyor. “Bana ince çizgide yürüyen karakterleri canlandırmada iyi olduğumu ve bunu daha çok yapmak istediğimi söyleyen hayranlarla tanıştım. Böyle roller oynayabilmek beni her zaman motive etti. Ve zorluklar beni daha iyisini yapmaya motive ediyor. Yıllardır bana duyulan hayranlıktan ve üstün çalışmalarım sayesinde beni keşfedenlerden çok mutluyum.”

“Odak noktam ailem ve işim”

Son zamanlarda, özellikle Aman Preet Singh ile sarıldığı fotoğrafların internette ortaya çıkmasından sonra Seerat'ın kaçırıldığına dair söylentiler vardı. Aao Na şarkısı (kendisinin söylediği) aralarındaki kimyayı gösterdi ve söylentileri daha da güçlendirdi.

Seerat Kapoor'un Aman Preet Singh ile çıktığına dair söylentiler var.

Seerat Kapoor'un Aman Preet Singh ile çıktığına dair söylentiler var.

Bu konu sorulduğunda şöyle diyor: “Ben pişmanlık duymadan yüreğimi koluma takan biriyim. İnsanların meraklı olduğunu anlıyorum ve bu konuda onları suçlamıyorum. Ancak aşkı bulduğumda onu saklamam. Ama şimdilik aileme ve işime odaklanmaya devam ediyorum.”

Sonbaharda Seerat çeşitli türlerde çalışacak. “Bir gerilim filmi, başka bir bilim kurgu filmi yapıyorum ve aynı zamanda çok sayıda dans ediyorum. Şu anda kendimi yeni bir avatarla sergilemeye hazırlanıyorum” diyor ve ekliyor: “Yakın zamanda Manamey'de ilk kez kendime Telugu adını verdim. Kendi diyaloglarımı seslendirmek her zaman hayalimdi ve bunu daha fazlasını yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”