Shruti Haasan, “çok parası” olduğu için bazı erkeklerin her zaman randevular için para ödemesini beklediklerini söylüyor.

18 Eki 2024 14:36 IST

Shruti Haasan yakın zamanda ideal partnerinden, erkeklerin randevulara her zaman dikkat etmesini beklediklerinden ve daha fazlasından bahsetti. İşte şöyle dedi.

Shruti Haasan yakın zamanda Tinder Swipe Ride'da ilişkiler ve flört hakkında konuştu. Kusha Kapila ile yaptığı sohbette oyuncu, bir partnerden ne beklediğini açıkladı ve her zaman hesabı kendisinin ödemesini bekleyen erkeklerle önceki deneyimlerini paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Shruti Haasan, bir sonraki filmi için Kamal Haasan'ın yeni görünümüne doyamıyor)

Shruti Haasan, faturayı şimdi tarihler arasında bölmek konusunda neden ısrar ettiğini anlattı.
Shruti Haasan Flört Konusunda

Shruti sohbette, mali açıdan istikrarlı olması ve “çok parası” olması nedeniyle bazı erkeklerin ondan her zaman randevularda ödeme yapmasını beklediklerini açıkladı. Şöyle dedi: “Finansal bağımsızlığın kadınlar için çok önemli olduğunu düşünüyorum, ancak diğer yandan şunu da söylemeliyim ki, çok uzun süredir mali açıdan bağımsız olduğum için, erkeğin masrafları ödemeyi teklif etmediği zamanlar da oluyor. . ” Sadece. Çünkü sanki para sahibiymiş gibiler.”

Bir şeylerin bedelini ödemek onun “sevgi dili” olsa da dersini aldığını ekledi: “Ve ben de teklif ediyorum… sen istersen, ben ödeyeceğim çünkü bu benim Doğam ve aşkım.” dildir. Ve üç ay sonra şunu diyeceğim: Dokuz kez dışarıda yedik ve sen para ödemedin. Ve şöyle dedi: “Ama onu sevdiğini ve çok paran olduğunu düşünmüştüm ve sonra 'Hayır' dedim. Yani şimdi bir ayrım olduğuna eminim.”

Shruti ayrıca Haberda ideal erkeğinin “iyi bir mizah anlayışına sahip” ve “eğlenmeyi seven” biri olduğunu paylaştı. Ayrıca erkeklerin ve kadınların ilişkilerde ve her ikisi için de uygun fiyatlı yerlerde buluşma konusunda “mali açıdan hassas” olmalarını tavsiye etti.

Shruti en son sanatçı Santanu Hazarika ile halka açık bir şekilde birlikteydi ancak ikili bu yılın başında ayrılmıştı.

İş geliyor

Shruti en son Prasanth Neel'in Salaar: Bölüm 1 – Ateşkes filminde görüldü. Yakında Telugu'da Salaar: Bölüm 2 – Shouryaanga Parvam'da rol alacak. Tamil'de Rajinikanth'la birlikte Lokesh Kanagaraj'ın Coolie filminde başrol oynuyor.

Amazon Yaz İndirimi devam ediyor…

Daha fazlasını gör