Shruti Haasan, Orry’nin Santanu’yu kocası olarak adlandırmasının ardından evlilik söylentilerine yanıt verdi

Aktris Shruti Haasan, Instagram hikayelerinde erkek arkadaşı Santanu Hazarika ile evliliğine ilişkin iddiaları temize çıkardı. Bollywood’un en iyi arkadaşı Orhan Awatramani’nin Orry Santanu’ya Shruti’nin ‘kocası’ diye hitap etmesinden sonra ortaya çıkan spekülasyonları reddetti. Shruti uzun zamandır Santanu ile çıkıyor. Ayrıca şunu okuyun: Reddit, Orry’ye Suhana Khan’ın insanların onun The Archies’teki görünümüne yönelik eleştirilerinin farkında olup olmadığını soruyor

Shruti Haasan, Santanu Hazarika ile evlilik söylentileri üzerine.
Shruti Haasan evli olduğunu iddia ederken

Hikayelerinde şunları yazdı: “Ben evli değilim. Bunu her açıdan açık olan birinden neden saklayayım ki? YÜKSEK SESLE GÜLMEK. Bu yüzden beni hiç tanımayan insanlar lütfen sakin olsunlar.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
Shruti Haasan evlilik söylentileri hakkında.

Shruti Haasan evlilik söylentileri hakkında.
Shruti Haasan için üzgünüm

Her şey Orry’nin Reddit’te “Bana İstediğini Sor” oturumu düzenleyerek sosyal medya kullanıcılarının gönderdiği birçok soruyu yanıtlamasıyla başladı. Sorulardan biri şuydu: “Merhaba Orry, fotoğraf çektirirken sana gereksiz çekim yapan bir ünlü oldu mu? Eğer bir ismi anlamıyorsanız sadece ipucu verin.”

Yanıt olarak Orry, Shruti Haasan’ın bir keresinde kendisine kaba davrandığını hatırladı. Ona karşı cesur iddialarda bulundu ve “Shruti Hasan. Poz vermek için değil çünkü ona hiç sormadım ama onu davet ettiğim bir etkinlikte bana çok ama çok kaba davrandı ve bunu bilmiyorum bile!

Shruti Haasan evli mi?

“Çok kötü hissettim ama muhtemelen bir yanlış anlaşılma vardı çünkü kocasıyla aram iyi ve ona tapıyorum. Bu zamanla çözülecektir. Ancak dedikodulardan onun bana spot çocuk falan gibi ‘Pune’ (şaka) dediğini duydum” diye ekledi.

Shruti evlilik planları hakkında

Evlilikten bahseden Shruti, yakın zamanda Hindustan Times’a şu an için böyle bir planının olmadığını söyledi. Şöyle konuştu: “Evlilik kelimesi beni çok korkutuyor. O kadar çok şey var ki, gerçekten düşünmek istemiyorum. Onunla birlikte olmaktan, onunla iyi işler yapmaktan ve birlikte harika vakit geçirmekten mutluyum.” Çoğu evlilikten daha iyi değil mi?”

Maaş bölüm 1

Shruti şu anda Prabhas’la birlikte Salaar’ın başarısının tadını çıkarıyor. Bir röportajında Hindustan Times’a şunları söyledi: “Salaar’a kısmen Prabhas’la birlikte hareket etmek için evet dedim. Ekran dışında oldukça rahat, arkadaş canlısı ve rahat. İnsanların beklediğinden daha nazik, daha düşünceli ve daha cömerttir. Ancak Prashanth eylem çağrısında bulunduğunda çok farklı bir Prabha ortaya çıkacaktı.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayınWhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde