Shyam kimdi? İntihar ettiği iddia edilen Jr. NTR hayranı öldü

Jr. NTR aktörünün ateşli hayranı Shyam’ın gizemli koşullar altında ölümü internette insanları şok etti. 20 yaşındaki, 25 Haziran sabahı Konaseema Bölgesi’ndeki evinde ölü bulundu. Raporlar onun intihar ederek öldüğünü söylerken, arkadaşları ve ailesi bir suçtan şüpheleniyor. Jr. NTR onlara katıldı ve ayrıca konuyla ilgili bir polis soruşturması talep etti. Ayrıca okuyun: Jr NTR, Fan Shyam’ın ölümüyle ilgili polis soruşturması çağrısında bulundu: ‘Ailesine en derin taziyeler’

Jr. NTR hayranı Shyam’ın yakın zamanda intihar ederek öldüğü bildirildi.
Shyam’ın ölümü üzerine Jr NTR

RRR aktörü, Shyam’ın ölümüyle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Shyam’ın öldüğünü öğrenmek son derece acı verici. Shyam’ın ailesine başsağlığı diliyorum. Hangi koşullar altında öldüğünü bilmemek herkes için sinir bozucu olmalı. Yetkilileri konuyu acilen incelemeye davet ediyorum” dedi.

Shyam kimdi?

Shyam’ın her Jr NTR etkinliğine katıldığı bildirildi. Viral olan bir Haberda, Das Ka Dhamki’nin yayın öncesi etkinliğinde aktörle sahnede buluşmak için tüm güvenlik kontrollerinden geçtiği görüldü. Jr. NTR güvenliği Shyam’ı indirmeye çalışırken, oyuncu onları durdurdu ve Shyam ile fotoğraf çektirmek için poz verdi. Raporlara göre Shyam, Doğu Godavari Bölgesi’nden bir öğrenciydi.

Shyam’ın ölümü üzerine ünlüler ve siyasi liderler

Bu arada Pawan Kalyan, Aadi Sivakumar, Nikhil Siddhartha, yönetmen Maruthi ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok ünlü, Shyam’ın ölümünü araştırmak için Andhra Pradesh Polisini çağırdı.

Yönetmen Maruthi şunları yazdı: “Hayranlar, kahramanlarından ve iyi sinemadan yalnızca iyilik bekleyecekler. Küçük bir çocuğun bilinmeyen nedenlerle aramızdan ayrılması üzücü.”

Telugu Desam Partisi Genel Sekreteri tweet attı: “İşsiz genç Shyam’ın şüpheli ölümünü öğrenmek bana acı veriyor. En derin başsağlığı ailesi ve arkadaşlarına gider. Yerel halkın iddia ettiği gibi YCP liderleri işin içinde olsa bile kapsamlı ve tarafsız bir soruşturmaya ihtiyacı var. Shyam’a adalet sağlanana kadar savaşacağız.”

“EG Bölgesi, Chintaluru’da Shyam’ın trajik ve zamansız ölümü beni derinden üzdü. Ölümünün şüpheli koşulları endişe verici. Adaletin yerini bulmasını sağlamak için bu konunun kapsamlı bir şekilde soruşturulmasını talep ediyorum. YSRCP üyelerinin karıştığı iddia edildi. Katılımları tarafsız olarak değerlendirilmelidir. Şeffaflığı ve adaleti sağlayalım,” diye tweet attı siyasi lider N Chandrababu Naidu.

İNTİHAR HATTI BİLGİSİ:

Desteğe ihtiyacınız varsa veya ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, lütfen en yakın ruh sağlığı uzmanınızla iletişime geçin. Yardım hatları: Aasra: 022 2754 6669; Sneha Hindistan Vakfı: +914424640050 ve Sanjivini: 011-24311918

ot:10