Sobhita Dhulipala ilk kez 2024 Cannes Film Festivali'nde gösterime girecek

Cannes Film Festivali çok yakında ve sinemaseverler 77. edisyonun kendilerine neler getireceğini görmek için heyecanlanıyor. Her yıl ünlüler, film yapımcıları, sanatçılar ve film meraklıları sinemayı kutlamak için Palais des Festivals et des Congres'te buluşuyor. (Ayrıca Okuyun | Kiara Advani, Cannes Film Festivali 2024'te ilk kez sahneye çıkacak; Kadınlar Sinema Galasında Hindistan'ı temsil edecek)

Sobhita Dhulipala Cannes Film Festivali'nin bir parçası olacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da hayranlar Hint yıldızların Cannes Film Festivali'ndeki varlığını sabırsızlıkla bekleyebilirler. Aktris Sobhita Dhulipala bu yıl Cannes'da ilk kez sahneye çıkacak. Fransız Rivierası'ndaki Cannes Film Festivali'ne katılacak ve bir dondurma markasını temsil edecek.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Cannes'ın müdavimi Aishwarya Rai'nin de film festivaline katılması bekleniyor. Aditi Rao Hydari de L'Oreal Paris'in marka elçilerinden biri olarak galada yer alacak. Geçtiğimiz günlerde ANI'ye konuşan Aditi, Cannes Film Festivali'ne üçüncü kez katılmanın heyecanını dile getirdi.

“Hint-İngiliz yapımı Lioness'im var. Başrollerde iki kız var. İngiltere'den Paige Sandhu var. Bu, kadın hakları savunucusu hareketle ilgili ve bence pek çok insan bu konuda çok heyecanlı. Ben de “Buna başlayacağım için gerçekten heyecanlıyım” dedim.

Aditi, Cannes'daki ilk çıkışını 2022'de yaptı. Festivalin kırmızı halısında muhteşem görünüyordu. Geçen yıl da film festivaline katılmıştı. 2023'te Cannes'da kırmızı halıdaki ilk görünümü, L'Oreal çekimlerinde giydiği, Oscar De La Renta imzalı rüya gibi mavi bir şekerlemeydi.

Cannes Film Festivali Salı akşamı, başrollerini Lea Seydoux, Vincent Lindon, Louis Garrel ve Raphael Quenard'ın paylaştığı, Quentin Dupieux imzalı “Le Deuxieme Acte” (İkinci Perde) filminin dünya prömiyeriyle açılıyor.

Açılış töreninde Oscar ödüllü Meryl Streep Altın Palmiye ödülünü alacak. “Bu prestijli ödülün haberini almak benim için büyük bir onur. Cannes'da ödül kazanmak, uluslararası sanat camiası için film yapımcılığı sanatında her zaman en yüksek başarı olmuştur. Bunu daha önce yapmış olanların gölgesinde durmak.” “Bu onur hem alçakgönüllü hem de heyecan verici. The Hollywood Reporter'a göre Meryl, bu onurla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu Mayıs ayında Fransa'ya gelerek herkese bizzat teşekkür etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.