Sobhita Dhulipala, Naga Chaitanya ile sevgili söylentileri konusundaki sessizliğini bozuyor

Yakın tarihli bir medya etkileşiminde Sobhita Dhulipala, aktör Naga Chaitanya ile ilişkisi hakkında dolaşan söylentilere değindi. Son filmi Ponniyin Selvan: II’nin tanıtımını yapmakla meşgul olan oyuncu, şu sıralar kariyerine odaklandığını söyledi. Sobhita, “bilgisi olmadan konuşan” insanlara cevap vermek zorunda olmadığını da sözlerine ekledi. Ayrıca okuyun: Naga Chaitanya, Samantha Ruth Prabhu ile olan başarısız evliliği hakkında açılıyor

Sobhita Dhulipala, Naga Chaitanya ile flört söylentilerine yanıt verdi.

Naga Chaitanya daha önce aktris Samantha Ruth Prabhu ile evliydi. 2021’de ilişkiyi sonlandırdıklarından beri adı Sobhita Dhulipala ile ilişkilendirildi. Birkaç ay önce, Chaitanya ve Shobhita’nın bir restoranda çekilmiş bir fotoğrafı internette ortaya çıktı ve ilişki söylentilerini daha da alevlendirdi. Hiçbir aktör, iddia edilen ilişkilerini onaylamadı veya reddetmedi. Sobhita şimdi flört söylentilerine yanıt verdi.

“Güzel filmlerde çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Ben bir klasik dansçıyım ve dans etmeyi seviyorum. Mani Ratnam’ın filminde üç AR Rahman şarkısının seslendirilmesi benim için çok önemli. Ben buna konsantre oluyorum.” Bilgisizce konuşanlara cevap vermem gerektiğini düşünmüyorum. Sobhita, Filmibeat tarafından aktarılan bir raporda, “Yanlış bir şey yapmıyorsam ve bu beni ilgilendirmezse, bazı şeyleri açıklığa kavuşturma dürtüsü hissetmiyorum” dedi.

Sobhita, insanların bir şeyleri açıklığa kavuşturmak yerine “cehaletle yazdıklarını”, bu nedenle “sakin” olmayı ve hayatına odaklanmayı tercih ettiğini sözlerine ekledi. “Yarım bilgili insanların yazdıklarına cevap vermek veya bunları açıklamak yerine, hayatınıza odaklanmalı, onu iyileştirmeli, sakin olmalı ve iyi bir insan olmaya çalışmalısınız” dedi.

Samantha Ruth Prabhu, Ekim 2017’de Naga Chaitanya ile evlendi. Oyuncular, evliliklerini bitirmeden önce neredeyse dört yıl evli kaldılar. İkili, Ekim 2021’de ayrıldıklarını duyurdu. O sırada ilgili sosyal medya hesaplarında bu konuda yorum yapmışlardı. Son zamanlarda, Naga Chaitanya kendisinin ve Samantha’nın boşanmasının sona erdiğini doğruladı.

Geçen yıl Koffee With Karan’ın yedinci sezonunda Karan Johar ile konuşan Samantha, Chaitanya’dan “eski kocası” olarak bahsetti ve ayrılığın dostane olmadığını ekledi. Ayrılık hakkında Samantha programda “Zordu” demişti.

Sobhita, Made In Heaven (2019) filmindeki Tara Khanna rolüyle tanınır. Sobhita en son 2022 yapımı Ponniyin Selvan: I’in ikinci bölümü olan Ponniyin Selvan: II’de rol aldı. Ondan önce The Night Manager’da Anil Kapoor ve Aditya Roy Kapur ile birlikte rol aldı.

ot:10