Soniya Bansal: Güneydeki film endüstrisinde hiçbir engel yok… Nispeten

Agra kızı ve aktris Soniya Bansal, model, iki uzun metrajlı Hint filmi ve bir OTT dizisi olarak beş yıl çalıştıktan sonra Telugu endüstrisine yöneldi. İki South filmi yönetmiş biri olarak, bir şeylerin olmasını beklemek yerine kendi yolunuzu çizmeniz gerektiğine inanıyor.

Sonraki, Soniya Bansal iki Telugu filminde oynayacak

“Güney film endüstrisinde Hint film endüstrisinde olduğu gibi hiçbir engel yok. Telugu endüstrisinde çalıştım ve oradaki herkes ciddi. Oradaki insanlar çok profesyonel ve dediklerini yapıyorlar. Burada projeler her zaman uykuda kalır ve çoğu zaman boşa giden birkaç aydan sonra hayata geçmezler. Rol yapmak ve başkalarından iyilik istemek de yaygındır, ancak bununla başa çıkmak zorundasınız” diyor. kürekçi (2022) Oyuncu.

Ancak Bansal, birçok fırsat olduğu için film endüstrisinin diğer alanlara göre hala daha iyi olduğuna inanıyor. “Görüyorsunuz, büyük ya da küçük, böyle insanları her zaman geri çevirebilir ve başkalarıyla çalışabilirsiniz çünkü oyuncu, yapımcı ve yönetmen sıkıntısı yok. Bence (film) endüstrimiz daha iyi çünkü birden fazla seçenek var. Diğer sektörlerde taciz ve buna benzer şeyler oluyor ama ne yazık ki insanların orada pek fazla seçeneği yok” diyor.

Yaklaşan Telugu filmlerinin çekimlerini tamamladı dheera Laksh Chadalavada ile ve Evet patron KL Havish ile.

“Güneyde kalmamın bana Hintçe endüstrisinde iyi işler getirmesini umuyorum. Telugu öğreniyorum çünkü artık daha büyük filmler yapmak istiyorum ve sadece senin işin sana iyi iş çıkarıyor. Ayrıca Navraj Hans, Krishna Beuraa ve Master Saleem gibi şarkıcıların müzik Haberlarında da yer alıyorum. Ayrıca Hintçe projeler için görüşmeler yapıyorum” diyor.

Yolculuğu hakkında şunları söylüyor: “Agra’daki eğitimimi bitirdikten sonra Mumbai’ye taşındım ve bir yıl kurumsal dünyada çalıştım ama oyunculuk beni meşgul etti. Böylece modellik yapmaya başladım ve reklamlara, müzik Haberlarına ve hatta uzun metrajlı bir filme yol açan birçok şov yaptım. 100 crore Rahul Roy ile. ondan sonra aldım arsız çete (2019) ve içinde polis rolünü oynamama izin verildi. dubki (2021).”

Aktris, modelliği bıraktığını ancak dikkat çekici etkinliklerle uğraştığını ve sosyal medyada dijital markalaşma etkinlikleri yürüttüğünü ve bunun ona iyi para kazandırdığını söylüyor. “Sektörümüzde sponsorsuz iş bulmak ve ayakta kalmak zor. Bu yüzden zorlu mücadelenin ortasında hayatta kalmak mümkün olmadığından fırsatları kollamalısınız. Bunu Güney film endüstrisinde çalıştıktan sonra fark ettim.

ot:10

• YAZAR HAKKINDA

Deep Saxena, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, OTT, TV, yemek ve kültür hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün