Sreeleela, hayran çılgınlığının ortasında Tirupati'yi ziyaret eder; paparazzilere prasadam getiriyor. Saygınlık

Aktris Sreeleela Pazartesi günü ailesiyle birlikte Tirupati'yi ziyaret etti. Aktris, Instagram hikayelerinde bir fotoğraf paylaştı ve şöyle yazdı: “Tirupati'de güzel bir darshan, sana olumlu bir şey gönderiyor, Tanrı bizi korusun.” Sreeleela alnına bir namam (tilak) olan bir langa voni (yarım sari) taktı ve baktı sanki iyi vakit geçiriyormuş gibi. (Ayrıca Okuyun: Mahesh Babu evinde Guntur Kaaram başarı partisine ev sahipliği yapıyor, Namrata, Sreeleela ve Meenakshi orada)

Sreeleela ailesiyle birlikte Tirupati'yi ziyaret etti(X)
Taraftarlarla dolu

Bir hayran tarafından paylaşılan Haberda Sreeleela, darshan'a giderken kendisine bağıran hayranlarını selamlarken görülüyor. Ayrıca içeri girmeden önce hayranlarıyla birkaç tıklama için poz verdi. Dışarı çıktıktan sonra kendisinden isteyen bir paparazziye biraz prasadam verdi. Güvenlik yolu açmaya çalışırken hayranlar fotoğraf çekmek için sürekli onun etrafında toplandı.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Oradaki basına şunları söyledi: “Burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çocukken ailemle birlikte Tirupati'yi ziyaret ettim. Ama buraya gelmeyeli uzun zaman oldu. Buraya Pelli SandaD ile Telugu'da çıkış yaptığımda geldim ve buraya ancak şimdi gelebildim. Henüz açıklanmayan projelerim var” dedi.

Sreeleela'nın filmografisi

Sreeleela, 2021'de Pelli SandaD filmiyle Telugu'da ilk kez sahneye çıkmadan önce Kannada'da çalıştı. Film karışık eleştiriler alsa da ona birçok kapı açtı. Bundan sonra çok sayıda projeye imza attı ve Ravi Teja'nın Dhamaka, Ram Pothineni'nin Skanda, Balakrishna'nın Bhagavanth Kesari ve Mahesh Babu'nun Guntur Kaaram'ı gibi filmlerde başroller de dahil olmak üzere arka arkaya yapımlar aldı. Kurchi Madathapetti şarkısındaki hareketleri büyük beğeni topladı.

Sreeleela yakında Harish Shankar'ın Ustaad Bhagat Singh filminde Pawan Kalyan'la birlikte rol alacak. Kendisi aynı zamanda Gowtam Tinnanuri'nin Vijay Deverakonda ile birlikte oynadığı henüz ismi belli olmayan projesinde de başrol oynaması için görevlendirildi. Filmin çekimleri, Vijay'in Parasuram Petla'nın Aile Yıldızı programını tamamlamasının ardından başlayacak. Sreeleela başka hangi projelere imza attığını doğrulamayı reddetti.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde