SS Direktörü Rajamouli, Brezilya Devlet Başkanı Lula’nın RRR’nin kendisini “büyülediğini” söyledi

Geçtiğimiz günlerde Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva, SS Rajamouli’nin hit filmi RRR’yi övdü. Lula, G20 zirvesine katılmak üzere Delhi’deydi. Medyayla etkileşim sırasında RRR konusunda heyecan duyduğunu söyledi. Ayrıca şunu okuyun: RRR devam filmi onaylandı, Ram Charan ve Jr NTR başrolde olacak, ancak SS Rajamouli yönetemeyebilir

Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva, SS Rajamouli’nin RRR’sinin hayranıdır.
SS Rajamouli’den Luiz Inacio Lula da Silva’ya

Onun övgüsüne tepki gösteren SS Rajamouli, mikroblog sitesinde şunları yazdı! Ekibimiz heyecanlı. Umarım ülkemizde güzel vakit geçirirsiniz.”

SS Rajamouli'den Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva'ya.

SS Rajamouli’den Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva’ya.
Brezilya Devlet Başkanı RRR’de

Luiz Inacio Lula da Silva Firstpost’a şunları söyledi: “RRR” üç saatlik bir uzun metrajlı film ve filmde gerçekten güzel dansların olduğu komik sahneler var. İngilizlerin Hindistan ve Hintliler üzerindeki kontrolüne yönelik derin bir eleştiri var. Bu filmin tüm dünyada gişe rekorları kırması gerektiğine inanıyorum çünkü benimle konuşan herkese ilk söylediğim şey şu oluyor: Üç saatlik İsyan, İsyan ve Devrim filmini izlediniz mi? Bu yüzden filmin yönetmenini ve sanatçılarını tebrik ediyorum çünkü beni büyüledi.”

$$$

RRR, Hintçe, Kannada, Tamil ve Malayalam dillerinde seslendirilen ve yayınlanan bir Telugu filmidir. Ram Charan, Jr NTR, Alia Bhatt, Ajay Devgn ve diğerleri rol aldı. Filmin MM Keeravani tarafından bestelenen şarkısı Naatu Naatu, dans numarası olarak dünya çapında bir hit oldu. Hatta Hindistan’a En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde ilk Altın Küre ve Oscar’ını bile kazandırdı.

Devam filmi de tartışılıyor. Daha önce SS Rajamouli’nin babası ve RRR’nin senaristi Vijayendra Prasad, RRR’nin devam filminde bir kez daha Ram Charan ve Jr NTR’nin rol alacağını doğruladı. Ancak SS Rajamouli direktör olarak geri dönmeyebilir. Bir Telugu kanalına verdiği röportajda Vijayendra şunları söyledi: “Ram Charan ve NTR’nin RRR’sinin devamını planlıyoruz. Film SS Rajamouli veya onun gözetimindeki herhangi bir kişi tarafından çekilecek.” RRR 24 Mart 2022’de vizyona girecek.

toplam:10