SS Rajamouli, Prabhas’ın başrol oyuncusu Salaar’ın ilk biletini satın aldı. Resme bakın

SS Rajamouli, Salaar: Birinci Bölüm – Ateşkes için ilk bileti satın aldı. Başrollerinde Prabhas ve Prithviraj Sukumaran’ın yer aldığı film, yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Cumartesi günü, Salaar’ın yapımcıları Rajamouli’nin Haydarabad’daki bir etkinlikte bileti tutarken çekilmiş bir fotoğrafını X hesaplarında (eski adıyla Twitter) paylaştılar. (Ayrıca Okuyun: Prithviraj Sukumaran, Salaar’ın Boyutunun O Kadar Büyük Olduğunu Söyledi ki ‘KGF 2’yi Bile Cüce Olabilir’, Game of Thrones’la Karşılaştırıyor)

SS Rajamouli, Salaar’ın işgaliyle.
Rajamouli, Salaar’a ilk bileti aldı

Salaar’ın yapımcıları Homable Films tarafından yayınlanan fotoğrafta SS Rajamouli, aralarında yönetmen Prashanth Neel ve aktör Prithviraj Sukumaran’ın da bulunduğu filmin oyuncuları ve ekibiyle birlikte görülüyor. Homable Films, “Efsanevi yönetmen @ssrajamouli garu, Nizam’daki #SalaarCeaseFire için ilk bileti aldı.” dedi.

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl

SS Rajamouli, kahverengi bir gömlek giymiş halde Salaar ekibiyle birlikte gülümserken görüldü. Prithviraj da fotoğraf için gülümsedi ve siyah gömlekle yakışıklı görünüyordu. Prabhas, beyaz V yakalı bir gömlekle onun yanında dururken görüldü.

Hayran tepkileri

Resme tepki veren bir hayran şöyle yazdı: “Salaar’ı sinemalarda görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum!” Bir diğeri şunları söyledi: “@ssrajamouli’nin #Prabhas’a olan koşulsuz sevgisi ve saygısı paha biçilemez.” Prabhas, Rajamouli’nin başyapıtı Baahubali’de baş karakteri canlandırdı. Başka bir hayran, “O gişe rekorları kıran röportajı bekliyorum” dedi.

Prithviraj Salaar hakkında konuşuyor

Geçtiğimiz günlerde Hindustan Times’a verdiği bir röportajda Prithviraj, Salaar hakkında konuştu ve şunları söyledi: “Prashanth Neel (yönetmen) bana hikayeyi KGF 2 için çekim yaparken anlattı. Beni Varadha olarak hayal etmesi gururumu okşamakla kalmadı, aynı zamanda bu doğru.” Ayrıca uzun zamandır okuduğum en iyi senaryolardan biri. İnandım ve bunun karşılığını aldığıma inanıyorum çünkü Prashanth, katkınızın değerli olduğunu düşünürse tüm zihniyeti değiştirecek türden bir yönetmen. Bana kendimi işbirlikçi gibi hissettirdi… bu benim için filmin en keyifli kısmı.”

Salaar 22 Aralık’ta sinemalarda.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde