Sudheer Babu Röportajı: “Mahesh Babu Filmlerim İşe Yaramadığında Benim Hakkımda Endişeleniyor”

Sudheer Babu, 2013 yapımı Prema Katha Chitram filmiyle şöhrete kavuştuğundan beri hem iniş hem de çıkışlar yaşadı. On yılı aşkın süredir en sevdiği şeyi yaptıktan sonra, yeni zorluklarla yüzleşmeye ve ona yeni şeyler sunan filmlerde rol almaya hazır. (Ayrıca Okuyun: Sudheer Babu, kayınpederi Krishna veya Mahesh Babu'dan neden filmlerde yardım istemediğini anlatıyor)

Sudheer Babu, kendisini bekleyenler konusunda heyecanlıdır.

Hindustan Times'a verdiği özel röportajda aktör, kariyerini, kayınbiraderi Mahesh Babu ile olan ilişkisini, yaklaşan çalışmalarını ve daha fazlasını anlatıyor.

“Gerçekten büyük bir karakteri canlandırmak kolay olmadı”

Sudheer, yine bu ayın başlarında Prime Video India'da yayınlanan Harom Hara ile geçen ay gişe rekoru kırdı. “Bu yıl o kadar meşguldüm ki yolun yarısından fazlasına geldiğimizi fark etmedim” diyen aktör şunları ekliyor: “Bazı harika senaryolar duydum, iyi bir gösterime girdim, birkaç projenin çekimlerini tamamladım harikaydı.”

Harom Hara'da Subrahmanyam adında bir zırhçıyı zahmetsizce canlandırdı ancak bunun kolay bir rol olmadığını söylüyor. “Gerçekten çok daha büyük bir karakterdi; Onu oynamak kolay olmadı ama insanların beni böyle bir ortamda görmekten keyif almasına sevindim. Bir adım daha ileri gitmemi ve daha önce hiç oynamadığım rolleri oynamamı sağladılar. Henüz açıklanmayan bazı heyecan verici çalışmalarım var” diye ekliyor.

“Mahesh benim için endişeleniyor”

Ancak 2023 yapımı Hunt ve Mama Mascheendra filmleri pek fazla etki yaratmadığından bu Sudheer için her zaman kolay olmadı. “Hak ettiğinizi alamadığınızı gördüğünüzde bu kesinlikle kolay değil. Ancak geçmişe çok fazla takılırsam bugünü bozar. Her zaman %100'ümü veriyorum ve üzerinizde hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir gücün olduğuna inanıyorum. Filmlerim nasıl karşılanırsa karşılansın, üzerime düşeni yaptığımı biliyorum” diyor.

Sudheer Babu, kayınbiraderi Mahesh Babu ile birlikte.

Sudheer Babu, kayınbiraderi Mahesh Babu ile birlikte.

Peki Mahesh ve rahmetli kayınpederi Krishna'nın da inişli çıkışlı film kariyerleriyle mücadele ettiği düşünülürse, destek için ailesine güveniyor mu? “Bir şeyler ters giderse ailem benden daha çok endişeleniyor. Ve sonra onları rahatlatan ve her şeyin yoluna gireceğini söyleyen ben oluyorum (gülüyor). Mahesh kariyerim boyunca beni destekledi. Benim çok çalıştığımı ve filmin beklendiği gibi çalışmadığını görünce endişeleniyor” diyor Sudheer.

Sudheer Babu, Mahesh Babu'nun kariyerini ne kadar desteklediğini anlatıyor.

Sudheer Babu, Mahesh Babu'nun kariyerini ne kadar desteklediğini anlatıyor.
“İlginç ve duygusal bir film”

Sudheer yakında Venkat Kalyan'ın yönettiği, Rustom ve Toilet gibi filmlerin ortak yapımcısı Prerna Arora'nın sunduğu bir pan-Hindistan filminde rol alacak: Ek Prem Katha.

“V gibi suç gerilimlerinde ve Prema Katha Chitram gibi korku komedilerinde rol aldım ama bu film doğaüstü bir gerilim. Şaşırtıcı derecede duygusal ve fazla bir şey açıklayamam ama daha önce yaptığım hiçbir şeye benzemiyor. Karakterimin motivasyonu ve hikaye akışı tamamen farklı. Hazırlanmam gereken zorlu sahneler var” diye açıklıyor.

Sudheer Babu, izleyicilerin Telugu filmlerini nasıl kabul ettiğini anlatıyor.

Sudheer Babu, izleyicilerin Telugu filmlerini nasıl kabul ettiğini anlatıyor.

Sudheer daha önce Hint filmi Baaghi'de rol almıştı ancak bu onun ülke çapında gösterime giren ilk filmi. “Filmi nerede yaparsanız yapın, eğer film iyiyse seyirci onu kabul etmeye hazırdır. Artık iyi sinemaya açık durumdalar” diyor. “Aynı zamanda Maa Nanna Süper Kahramanı adında bir Telugu filmi üzerinde çalışıyorum. Abhilash Reddy Kankara, baba ile oğul arasındaki güzel ilişkiyi yönetiyor ve araştırıyor” diye bitiriyor.