Sundeep Kishan, basın toplantısında uygunsuz sorular sorması için bir memer eğitiyor

Başrollerinde Sundeep Kishan, Varsha Bollamma ve Kavya Thapar'ın yer aldığı Vi Anand imzalı Ooru Peru Bhairavakona, 16 Şubat'ta sinemalarda. Son zamanlarda, Haydarabad'daki bir basın toplantısında filmin tanıtımını yaparken Sundeep, kendisine belirsizliklerle dolu uygunsuz sorular soran bir memer'ı eğitti. (Ayrıca Okuyun: Ooru Peru Bhairavakona incelemesi: Vi Anand ve Sundeep Kishan'ın korku filmi M Night Shyamalan'dan daha çok Disney)

Sundeep Kishan yakın tarihli bir basın toplantısında belirsiz sorular sormayı reddetti (Instagram)
“Sonunda anladım”

Basın toplantısına bir üye katıldı ve başlangıçta Varsha ile flört etmeye çalıştı. Filmdeki adı Bhoomi olduğu için ona 'Bhoomi'yi (arazi) kendi adına kaydettirmek için ne yapması gerektiğini sordu. Sonra Sundeep'e şunu sordu: “Meeru ee sinema lo kahraman ni ala chesaru kada.” O zaman, bittiği zaman süresiz olarak sona erdi. Lo naku telindi bitiyor. Ala chesinapudu beni iyi hissediyor musun? (Filmdeki kadın kahramana bunu yaptınız değil mi? Filmin sonuna kadar ona ne yaptığınızı anlamadım. Bunu yaptığınızda ne hissettiniz?”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
“Bu soruya cevap vermeyeceğim.”

Bazı izleyiciler onun uygunsuz sorusuna bağırsa da Sundeep soğukkanlılığını korudu ancak cevap vermeyi reddetti. “Bu soruya cevap vermeyeceğim. Şaka yaptığını biliyorum ama bu yanlış. Çift anlamlı sorular sormak hoş değil. Başka bir şey sorarsan cevaplarım” dedi. Ancak not ısrar ediyordu: “Ante meeru iddari kahramanlardan chesaru kada'ya.” Meeku evarito baaga anipinchindi. (Bunu her iki kadın kahramanla da yaptınız. Kimi daha çok sevdiniz?)”

'Tamam değil'

Sundeep şöyle yanıtladı: “Kiminle oynamaktan keyif aldığımı mı soruyorsunuz? Bunu doğrudan sorabilirdik.” Ancak memer belirsizliği bırakmadı ve şöyle dedi: “Ante idarto baaga Chesara'dan hoşlanıyor mu?” (Peki ikisinden de keyif aldınız mı?)” Sundeep ondan bu tür sorular sormayı bırakmasını kesin bir şekilde istedi. “Lütfen böyle davranma. Birisi sizden bunu yapmanızı isterse onu dinlemeyin. Burada sahnede kadınlar var. Özür dilemene gerek yok, yapmamanı söylemiştim ve sen ısrar etmeye devam ediyorsun. Bu doğru değil.”

Yine de memer, Sundeep'e alaycı bir şekilde yanıt vererek onun gibi davranmayı öğreneceğini belirtti.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde