Tamannaah Bhatia, aksiyon filmlerinin giderek daha fazla erkek yıldız kazandığını söylüyor

Tamannah Bhatia, Baahubali: The Beginning’in (2015) çığır açan başarısından olması gerektiği kadar yararlanamadığını itiraf ediyor. Filmin eşi benzeri görülmemiş başarısını anlayacak kadar gelişmediği için ekibin geri kalanı gibi bundan pek fayda sağlamadığını ekliyor. (Ayrıca okuyun: Tamannaah Bhatia, Vijay Varma ile İlişkisinin Lust Stories 2 Setinde Başladığını Doğruladı: ‘O Benim Mutlu Yerim’)

Baahubali’de Tamannaah Bhatia: Başlangıç

Tamanaah, başrol oyuncusu Prabhas’ın canlandırdığı Amarendra Baahubali’nin karşısında yetenekli bir dövüşçü olan Avantika’yı canlandırdı. İlk bölümde büyük, aksiyon dolu bir rol oynamasına rağmen, yalnızca devam filmi Baahubali: Sonuç’un (2017) doruk noktasında bir kamera hücresinde yer aldı.

“Erkek yıldızlar aksiyon filmleri için kredi alıyor”

“Aksiyon filmlerinde gibi hissediyorum, onur hala erkek meslektaşlarına gidiyor. Rolün hacmi nedeniyle filmin Prabhas ve Rana (Daggubati) için yaptıklarının benim için yaptıklarından farklı olmasının adil olduğunu düşünüyorum.Film Companion ile yaptığı bir röportajda Tamannaah, “Benim için de aynıydı” dedi.

Baahubali’nin hayran hayranlığının büyüklüğünü anlamadığını da sözlerine ekledi: O sırada Başlangıcın tadını çıkarıyordu. Bu başarıdan daha fazlasını elde etmeyi dilese de, daha azını almadığını itiraf ediyor. Bu film için hâlâ aldığı geri bildirimlerin “gerçek dışı” olduğunu açıkladı.

“Kişi olarak o kadar gelişmiş değildim”

Bu filmin kariyeri üzerinde hiçbir etkisinin olmamasını da o zamanki ruh haline bağladı. Bir kişi olarak yeterince gelişmemişti ve bu sadece performanslarında değil, bunun gibi başarıları ele alma biçiminde de kendini gösterdi.

Baahubali Hakkında: Başlangıç

Baahubali: Başlangıç, SS Rajamouli tarafından yönetilen ve Prabhas, Tamannaah, Rana Daggubati, Anushka Shetty, Ramya Krishnan, Sathyaraj ve Nassar’ın oynadığı tarihi bir savaş filmidir. Birkaç yıl sonra vizyona giren devam filmi Baahubali 2: The Sonuç’un hemen ardından Hindistan’da en çok hasılat yapan ikinci film oldu.

ot:10