Teja Sajja: Yıldız bir çocuktan asla HanuMan gibi bir film yapmasını istemezsiniz

Aktör Teja Sajja, yakında çıkacak filmi HanuMan’ın tanıtımlarıyla meşgul. Prasanth Varma filminin yapımcıları fragmanı Salı günü yayınladı. Büyük bir bütçe ayırdılar ve filmi Sankranthi için 12 Ocak’ta Telugu, Hintçe, Marathi, Tamil, Kannada, Malayalam, İngilizce, İspanyolca, Korece, Çince ve Japonca dillerinde yayınlamayı planlıyorlar. Ekip, filmi tanıtmak için Salı günü Haydarabad’da bir basın toplantısı düzenledi. (Ayrıca Okuyun: HanuMan fragmanı: Teja Sajja, Prasanth Varma’nın bir sonraki filminde dünyayı kurtarmak isteyen desi süper kahraman rolünü oynayacak)

Teja Sajja, HanuMan’ın bir karesinde
“Hiçbir yıldız çocuk bunu sormaz.”

Toplantıda Teja’ya kendisi gibi bir aktörün geniş çaplı bir filmin hakkını verip veremeyeceği soruldu. Sakin ama kararlı bir üslupla şöyle yanıtladı: “Kimseye saygısızlık etmek istemem ama aynı soruyu bir yıldız çocuğa da sorar mısınız?” Sinema ailesinden gelen ikinci kuşak bir oyuncuya, büyük filmlerle başa çıkıp çıkamayacağını kimse sormuyor. benimkinden daha büyük filmlerle gösterime giriyor.

IPL 2024 açık artırması burada! Tüm güncellemeleri HT’den CANLI olarak takip edin. Şimdi Katıl
“Yıllardır çalışıyorum”

Bu tür soruların ancak kendisi gibi dışarıdan gelenlere sorulacağını yineleyerek, şöyle konuştu: “Benim gibi çocuk oyuncu olarak çalışmış biri, Oh! Bu soru bir yetişkin olarak bile Baby ve Zombie Reddy’ye hâlâ soruluyor.” Şöyle ekledi: “Bugün burada olmak için çok çalıştım ama bunu takdir ettiğinizi düşünmüyorum. Kendimi yıldız çocuklarla kıyaslamıyorum ve onlara benzediğimi de iddia etmiyorum. Pek çok seçeneğiniz var, benim de HanuMan gibi bir seçeneğim var.”

“Hak kokusu duymayalım”

Teja, kim ne düşünürse düşünsün, hiç kimsenin filmi elinden alamayacağını açıkça belirtti. Şöyle dedi: “Bu filme ne kadar katkıda bulunduğumu zaman gösterecek. Bu kariyere elimden gelenin en iyisini verdim, belki de bu yüzden bu fırsatı yakaladım. Filmi bitirdim, artık onu kimse elimden alamaz. Benim gibi yabancılar, iddialı girişimlerde bulunduğumuzda daima aşağılara sürüklenirler. Sadece yıldız çocukların böyle büyük filmlere hak kazandığını iddia etmeyelim.”

HanuMan Hakkında

HanuMan, başrollerde Varalaxmi Sarathkumar, Amritha Aiyer ve Vinay Rai’nin de yer aldığı bir süper kahraman filmi. Süper güçlere sahip bir yabancının hikayesini anlatıyor. Teja, röportajlarında bu filmde elinden gelenin en iyisini yapmak için başka bir filmde çalışmaktan vazgeçtiğini sık sık dile getirdi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.