Teja Sajja'nın Ugadi Röportajı: HanuMan Hindistan'ın gözünü açtı, umarım bir sonraki filmim de ses getirir

Süper kahraman filmi HanuMan'ın başarısından heyecan duyan ve lezzetli ugadi-pachadi'nin (hint turşusu) tadını çıkarmaya hazır olan Teja Sajja'nın keyfi yerinde. “Ben büyük bir yemek tutkunuyum, bu yüzden tatilleri seviyorum. Bir film için çekim yaptığım için her şeyimi veremesem de yine de ailemle birlikte Ugadi'yi kutlamayı sabırsızlıkla bekliyorum” diyor aktör içtenlikle. (Ayrıca Okuyun: Amit Shah, Teja Sajja ve Prasanth Varma'yı 'süper hit film HanuMan'deki övgüye değer çalışmaları' nedeniyle alkışlıyor)

Teja Sajja ile Röportaj: Aktör yakında başka bir Tollywood aktörünün de rol alacağı bir aksiyon-macera filminde rol alacak.

Hindustan Times ile yaptığı özel sohbette Teja, festival planlarından ve gelecek çalışmalarından bahsediyor, HanuMan'ın başarısı hakkında düşünüyor ve çok daha fazlasını anlatıyor.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!
“Ugadi-Pachadi'yi seviyorum”

Her yıl, dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda Telugu ailesi, sezonun ilk çiğ mangosunu ve Ugadi (Telugu Yeni Yılı) için diğer malzemeleri kullanarak özel bir pachadi hazırlıyor ve Teja'nın evi de farklı değil. “Ugadi pachadi'yi o kadar çok seviyorum ki, eğer yapabilseydim tüm yıl boyunca onu yerdim. Ailem diğer Telugu evleri gibi festival için bir ziyafet hazırlıyor” diyor Teja.

Teja Sajja yemek tutkunu olduğunu söylüyor ve en sevdiği yemeklerden bahsediyor.

Teja Sajja yemek tutkunu olduğunu söylüyor ve en sevdiği yemeklerden bahsediyor.

“Ben büyük bir yemek tutkunuyum; Eğer isteseydim her şeyi yerdim. Çekimler arasında Getup Seenu ve Satya gibi arkadaşlarımla (ve rol arkadaşlarımla) oturup yemek tartışıyorum. Mudda pappu ve pulusu (dal ve güveç) hakkında büyülü bir şeyler var…” Sözünü kesti. “Ama bu Ugadi, umarım bir sonraki filmim de ses getirir, HanuMan tanınmaya devam eder ve ben de iyi filmler sunarım” diye ekliyor.

“Bu başarı benim için hiçbir şeyi değiştiremez”

Yıllar geçtikçe Teja, Chiranjeevi'nin Indra'sındaki küçük çocuktan Samantha Ruth Prabhu'nun Oh! Zombie Reddy ve Adbhutham gibi filmlerle tanınan bir isim haline geldi ve sonunda Prashanth Varma'nın HanuMan'ıyla ülke çapında tanınan bir aktör haline geldi, hatta İçişleri Bakanı Amit Shah bile filmin ekibini övdü. En son karakteri gibi Teja da yeni zirvelere ulaşmış zavallı bir oyuncu. Ancak şaşırtıcı bir şekilde pek bir şeyin değişmediğini söylüyor.

Teja Sajja, HanuMan'ın başarısının kendisi için pek bir şey değiştirmediğini anlatıyor.

Teja Sajja, HanuMan'ın başarısının kendisi için pek bir şey değiştirmediğini anlatıyor.

Şöyle açıklıyor: “Bu başarı benim için hiçbir şeyi değiştiremez. Her filmin kendine ait olduğuna inandığım için bir sonraki filmimde kendimi kanıtlamam gerekiyor. Yani hiçbir fark yaratmıyor. Bana verileni korumam gerekiyor.” Ancak ona, HanuMan'ın başarısından sonra hoşlandığı bir şey olması gerektiğini söyleyin ve o şunu itiraf ediyor: “Artık daha büyük bir izleyici kitlesine sahip olduğum için mutluyum… daha fazlasına sahip olduğum için” güvenilirliğim var.” En önemlisi, artık daha iyi bütçelerim var.”

“Gişeden ziyade seyircinin sevgisinden memnun kaldım”

HanuMan kâr etmiş olabilir ₹Gişede 330 crore, bu yıl Telugu'da en çok kazandıran film ve Hindistan'da en yüksek ikinci film oldu, ancak bu rakamlar Teja için tam olarak doğru. “Beni daha çok tatmin eden şey filmin Hindistan'ın gözlerini açmış olması; Aktör, “Yıldız olmayan bir kahramanın bunu iyi bir şekilde yapması oldukça nadirdir” diyor ve ekliyor: “Bu, harika bir fikir olduğu sürece herkese yetecek bir alanın olduğunu kanıtlıyor.”

Teja Sajja, son süper kahraman filmi HanuMan'ın başarısını anlatıyor.

Teja Sajja, son süper kahraman filmi HanuMan'ın başarısını anlatıyor.

Teja, kariyerinde böylesine gişe rekorları kıran bir filme sahip olmaktan mutluluk duysa da, kendi deyimiyle, filmin ilk gösterimini seyirciyle birlikte izlerken hissettiği tatminden daha güzel bir şey olamaz. “Perşembe akşamı bir prömiyerimiz vardı. Seyircinin her sahnede büyülendiğini hatırlıyorum. Filmin yarısında sayıya ulaştığımızı biliyordum. Film bittiğinde, bundan sonra ne yapacağım konusunda zaten endişeleniyordum” diye gülüyor ve ekliyor: “O zamandan beri hiçbir şey o anda hissettiğim coşkunun yerini tutamadı.”

“Artık çocuklar beni daha çok seviyor”

HanuMan'ın başarısı göz önüne alındığında Teja'ya çok sayıda teklif olması gerektiği düşünülebilir. Ancak oyuncu tam tersini iddia ediyor. “HanuMan için çekim yaparken (üç yıl boyunca) her yıl en az 20 senaryo dinledim. Ama artık çok az senaryo önüme çıkıyor çünkü insanlar bana yaklaşmaktan çekiniyor. Bu iyi… bu, üreticilerin artık nicelikten ziyade kaliteye değer verdiğimi anladıkları anlamına geliyor. Sadece heyecan verici bir şeyleri varsa bana yaklaşmak istiyorlar” diyor.

Teja şu anda henüz açıklanmayan bir projenin çekimlerini yapıyor. Çok yıldızlı bir oyuncu olduğu söyleniyor, diye soruyorum. Teja şöyle açıklıyor: “Filmde başka bir Telugu aktör antagonisti canlandırıyor ve ben de başrolü oynuyorum, dolayısıyla bu çok yıldızlı bir film değil” ve ekliyor: “Bir sonraki filmimin de arkasında harika bir fikir var ve iddialı bir proje; Aksiyon-macera filmidir. Ayrıca Jai Hanuman'ın (HanuMan'ın devamı) bir parçası olacağım. Filmin tamamı Lord Hanuman'la ilgili ama ben de bunun bir parçası olacağım.”

Teja Sajja aile dostu filmler yapmaya devam etmek istiyor.

Teja Sajja aile dostu filmler yapmaya devam etmek istiyor.

Hangi projelere “evet” demek istediği konusunda artık net olup olmadığını sorduğunuzda şu yanıtı verdi: “Artık çocukların beni daha çok sevdiğini fark ettim; Hedef kitlemin onlar olduğunu hissediyorum. Ekranda olup biteni hissetmeden, ailelerin birlikte izleyebileceği heyecan verici filmler yapmak istiyorum. Romantik filmler şu an listemin başında yer almıyor. Yaş ve zaman benden yana; Bundan en iyi şekilde yararlanmayı planlıyorum. İz bırakan filmler yapmaya devam etmek istiyorum.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde