Telugu oyuncusu Hema çılgın parti davasında tutuklandı: “Ben masumum. Bana ne yaptıklarına bak.”

Bengaluru çılgın parti davasını araştıran Merkezi Suç Şubesi, sorgunun ardından Pazartesi günü Telugu sinema oyuncusu Hema'yı tutukladı. Çılgın parti 19 Mayıs'ta Electronic City yakınlarındaki bir çiftlikte düzenlendi. (Ayrıca okuyun: Aktör Hema, Bengaluru'daki çılgın parti baskını sonrasında uyuşturucu testi pozitif çıkan 86 kişi arasında)

Hema karakolun önünde medyaya konuştu.

Merkezi Suç Şubesi (CCB), Pazartesi günü Hema'yı ofisine çağırmıştı. Kaynaklar, sorgusu sırasında kimliğini gizlemek için burka giydiğini söyledi. Cevapları tatmin edici olmayınca tutuklandı.

HT'de canlı oy sayımı ve sonuçlarıyla Lok Sabha seçimlerinin son bölümünü izleyin. Şimdi keşfedin! Şimdi keşfedin!
Hema'nın medyaya yorumu

Karakolun önünde basına konuşan Hema, “Ben hiçbir şey yapmadım. Ben masumum. Bana ne yaptıklarına bak. Uyuşturucu almadım. İlk inkarımı gösteren Haberyu Bengaluru'dan değil Haydarabad'dan paylaştım. Hatta Haydarabad'da biryani pişirirken çekilmiş bir Habermu bile paylaştım.”

Rave partisinde ne oldu?

CCB kaynakları, çılgın partinin, çoğu insanın komşu eyaletler Andhra Pradesh ve Telangana'dan seyahat ettiği bir doğum günü partisi bahanesiyle düzenlendiğini söyledi.

Bengaluru'dan da bazı insanlar olduğunu eklediler.

İhbar üzerine harekete geçen CCB, mekânda arama yaptı ve parti katılımcılarından kan örnekleri aldı.

Polis, kan testi raporlarının daha sonra Hema dahil 86 kişinin uyuşturucu testlerinin pozitif çıktığını doğruladığını söyledi.

Kaynaklara göre partiye toplam 103 kişi katıldı. Katılımcıların 73'ü erkek ve 30'u kadındı.

Polis, MDMA (ecstasy) hapları, MDMA kristalleri, hidro-kenevir, kokain, lüks arabalar, ses ve ışık ekipmanı dahil DJ ekipmanlarına el koydu. ₹Baskın sırasında 1.5 Crore.

Hema'nın Habersu

Geçtiğimiz Pazartesi günü Hema, adının sebepsiz yere ortalıkta dolaştığını ve Haydarabad'ın eteklerindeki bir çiftlikte olduğunu iddia ettiği bir Haberyu basına yayınladı. Hema, tutuklandığı iddiasıyla ilgili olarak gazetecilerden ve iyi dilekçilerden sürekli çağrılar aldığını iddia etti. Basına Bengaluru'da değil Haydarabad'da olduğunu belirten bir Haber yayınladı. Videoda, “Hiçbir yere gitmedim, Haydarabad'daki bir çiftlikte eğleniyorum ve dinleniyorum. Lütfen söylentilere inanmayın. Orada kimin olduğunu bilmiyorum, partide olduğum bir aldatmaca.” Salı günü, evde yemek pişirirken görülebildiği bir Haber da yayınladı.