Telugu oyuncusu Pavithra Jayaram'ın ölümünden günler sonra kocası Chandrakanth intihar ederek öldü

Telugu günlük dizilerindeki çalışmalarıyla tanınan aktör Chandrakanth artık yok. Aktörün Cuma günü Telangana'nın Alkapur kentindeki evinde intihar ederek öldüğü söyleniyor. Ölüm haberi, rol arkadaşı ve eşi Pavithra Jayaram'ın bir araba kazasında ölmesinden birkaç gün sonra geldi.

Pavitra Jayaram'ın hayatını kaybettiği kazada Chandrakanth yaralandı. (Instagram'da)

Chandrakanth'ın babasının polis tarafından kaydedilen ifadesine göre, oyuncu son birkaç gündür depresyondaydı.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Chandrakanth, Pavithra'nın kaybına derinden yas tutmuştu. Trinayani rol arkadaşı için duygusal övgüler yazmıştı. Instagram'daki son paylaşımı da Pavithra içindi. İkilinin ilişki içinde olduğu bildirildi.

Gönderilerden birinde, “Papa netho digina son fotoğraf raa (ağlayan emojiler) beni yalnız bırakmayı sindiremedi okasari mama aniii piluveee lütfen @pavithrajayaram_chandar.” Artık Pavi'm yok (ağlayan ve dua eden emojiler), lütfen ra. (Bu seninle çektiğim son fotoğraf. Beni yalnız bırakmanı hazmedemiyorum. Lütfen beni tekrar ara. Pavi'm yok, lütfen geri dön.)” Instagram hikayelerinde de şunları yazdı: “Baba lütfen geri dön raaaa. Lütfen doğmuş anne cantilu aaplu. (Lütfen geri gelin ve gözyaşlarımı silin.)”

Her iki aktörün de ani ölümü Telugu endüstrisini şok içinde bıraktı. (ANI)