Upasana, Ram Charan’ın kendisine verdiği ilk hediyeyi Konidela’ya açıkladığında

On yıldır evli olan aktör Ram Charan ve eşi Upasana Konidela, ebeveyn olmak üzere. Yakın tarihli bir talk show’da Upasana, Ram Charan’ın kendisine Sevgililer Günü’nde verdiği ilk hediyeyi açıkladı ve ayrıca başarılı bir ilişki için birbirlerini nasıl tamamladıklarından bahsetti.

Ram Charan ve Upasana Konidela Çarşamba günü evlilik yıldönümlerini kutladılar.

Ram ve Upasana, 14 Haziran 2012’de evlendi. Çarşamba günü 11. evlilik yıldönümlerini kutlarlar. Geçen Aralık ayında Chiranjeevi, Twitter’da çiftin ilk çocuklarını beklediğini duyurdu.

Upasana, Charan’dan aldığı ilk hediye hakkında ne dedi?

Gazetecinin YouTube kanalı Prema ile yaptığı röportajda Upasana, Ram’ın kendisine verdiği ilk hediyeden bahsetti.

“Ram’in bana Sevgililer Günü için verdiği ilk hediye kalp şeklinde küpelerdi. Bu hediyeyi hala besliyorum ve büyük bir sevgiyle taşıyorum. Jestinin karşılığında ona çokça sevgi gösterdim” dedi.

Yakında anne olmak

Upasana, Humans of Bombay ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, toplumsal baskılara boyun eğmediğini açıklayarak geç hamilelik hakkında konuştu.

“Toplumun değil, kendi istediğimiz zaman anne olmayı seçtiğim için çok, çok heyecanlı ve aynı zamanda çok gururluyum. Evlendikten on yıl sonra şimdi bir çocuk sahibi olmak için çağrıyı kabul ettik ve bence en iyi zaman çünkü ikimiz de iyiyiz, ikimiz de maddi olarak güvendeyiz ve çocuklarımızı kendi başımıza büyütüyoruz. söz konusu.

“Bu bizim ortak kararımızdı. Bir çift olarak, ister dışarıdan, ister toplumdan, ister aileden, ister dışardan olsun, hiçbir baskı altına girmemize izin vermedik. Bu, ilişkimiz ve ayrıca çocuğumuzu nasıl yetiştireceğimiz hakkında çok şey söylüyor.”

Son zamanlarda, Ram Charan’ın popüler haber programı Good Morning America’ya çıkması, çiftin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk çocuklarını karşılamayı planladıklarına dair söylentilere yol açtı.

Ancak Upasana, teslimatın Hindistan’da olacağını açıklamak için Twitter’a gitti.

Hayatındaki bu yeni bölüm için duyduğu heyecanı dile getiren Upasana, yaptığı açıklamada, “İlk bebeğimizin anavatanımız olan Hindistan’da, Apollo Hospitals dr. Sumana Manohar, Dr. Rooma Sinha ve şimdi Dr. Good Morning America Show’dan Jennifer Ashton. Bu yolculukta bizi birçok heyecan verici deneyim bekliyor ve hayatımızdaki bu yeni bölümü büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.”

ot:10