Upasana'nın kızı Klin Kaara Ram Charan'ın yüzü, 2024 Babalar Günü'nde tanıtıldı. Resme bakın

Ram Charan'ın 2024 Babalar Günü'nde hayranlarına bir sürprizi vardı. Kızı Klin Kaara'nın yüzünü görmeyi merak edenler, aktörün nihayet son fotoğrafında ortaya çıkmasıyla şaşkına döndü. Ram'ın ekibinin bir üyesi, X'te (eski Twitter) Ram'ın küçük Klin Kaara'yı kollarında tutarken gülümsediği tatlı bir fotoğraf paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Ram Charan, 12. evlilik yıldönümünde Upasana'nın 'daha iyi yarısı' olmaktan 'hoşlandığını' söylüyor)

Ram Charan ve Upasana şu ana kadar kızları Klin Kaara'nın yüzünü gizlediler.
“Burada kızımla tartışmak istemiyorum.”

Ram ayrıca Babalar Günü'nde The Times of India'ya konuştu ve kızının kendisinin değil, karısı Upasana'nın izinden gitmesini umduğunu açıkladı. Bunun nedeninin Mega ailesinden yeterince oyuncu olması ve kendisinin de kızıyla rekabet etmek istememesi olduğunu iddia etti.

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Dedi ki: “Ben kişisel olarak anne tarafını keşfetmesinin harika olacağını düşünüyorum çünkü benim tarafımda o kadar çok oyuncu var ki, bir yıl içinde o kadar çok vizyona girecek ki kafamız tamamen karıştı ve hepimiz vizyon tarihleri için mücadele ediyoruz. Artık kızımla bu konuda tartışmak istemiyorum.”

Upasana bir iş kadını, Ram ve aralarında Allu Arjun, Varun Tej ve Sai Durgha Tej'in de bulunduğu kuzenlerinin çoğu oyuncu.

“Babam Klin'in ona öyle değil, Chirutha demesini istiyor.”

Aynı röportajda Ram, Chiranjeevi'nin çok sevgi dolu bir büyükbaba olduğunu açıkladı. Ayrıca Telugu dilinde 'Thatha' olarak anılmak yerine benzersiz bir isimle hitap edilmesini istediğini de belirtti.

Şöyle dedi: “Klin'le birlikteyken onun ağabeyi gibi oluyor. Ona vurmasına, boks yapmasına izin veriyor… Babamın bu yanını görmek gerçekten çok hoş. Bana büyükbaba deme, çok sıkıcı, bana Chirutha de, diyor. Telugu dilinde Thatha büyükbaba anlamına gelir ve Chiru'yu ekler. Chirutha aynı zamanda çita anlamına da geliyor.”

Bu arada, Ram'ın 2007'deki ilk filminin adı Chirutha'ydı ve yönetmenliğini Puri Jagannadh yapıyordu.

Klin Kaara hakkında

Ram ve Upasana Aralık 2011'de nişanlandılar ve Haziran 2012'de evlendiler. İlk çocukları Klin Kaara 20 Haziran 2023'te doğdu. Yakında bir yaşında olacak ve ailesi şimdiye kadar onun yüzünü medyadan bir sır olarak saklamak için ellerinden geleni yaptı.

Çalışmalarından bahseden Ram, yakında Shankar'ın Game Changer filminde rol alacak. Ayrıca Buchi Babu Sana ve Sukumar'ın filmlerini yönetmeyi de kabul etti.