Varun Tej Sevgililer Günü Operasyonu röportajı: IAF subaylarından öğrendikleri

Telugu film endüstrisindeki ünlü mega ailenin bir parçasıdır; Chiranjeevi onun amcası ve Ram Charan da kuzenidir. Varun Tej Konidela diğer ismiyle Varun Tej, Tollywood'da adından söz ettirdi ve şimdi de 1 Mart'ta Shakti Pratap Singh Hada'nın yönettiği aksiyon gerilim filmi Operation Valentine ile Bollywood'da ilk kez sahneye çıkacak. (Ayrıca Okuyun: Varun Tej, neden İtalya'da Lavanya Tripathi ile evlendiğini açıklıyor; ona Sevgililer Günü'nde hiçbir şey hediye etmediğini söylüyor)

Varun Tej bundan sonra Operasyon Valentine'da görülecek.

Yapımcılığını Sony Pictures ve Sandeep Mudda'nın üstlendiği, God Bless Entertainment ile Nandkumar Abbinini'nin ortak yapımcılığını üstlendiği bu filmde Ghani yıldızı bir savaş pilotunu canlandırıyor ve Hint sinemasında adını duyurmayı sabırsızlıkla bekliyor. Hindustan Times ile yapılan bu özel sohbette Varun Tej, yakında vizyona girecek olan Operation Valentine adlı filmi, aktris Lavanya Tripathi ile olan evliliği ve daha fazlasını anlatıyor.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Sevgililer Günü Operasyonu duyurulduğunda bu film için çok heyecanlı görünüyordunuz.

Çok doğru! Aksiyon ve savaş filmlerini severim. Senaryoyu duyduğumda bu tür savaş filmlerinin Telugu'da çok nadir olduğunu düşündüm ve nedenini bilmiyorum. 2017'de vizyona giren Ghazi gibi birkaç film dışında. Telugu seyircisine yeni bir şey sunacağımıza inanıyorum, yani filmin dayandığı olayların (2019 Pulwama saldırısı ve Balakot hava saldırısı) duyguları ve Haberin Detaylarıı. beni heyecanlandırdı.

Senaryoyu duyduğumda 2019 yılında neler olduğunu biliyordum ama bilgilerim sınırlıydı. Balakot hava saldırısının perde arkasında olup bitenler beni gerçekten büyüledi. Perde arkasında bu kadar çok şeyin olmasına şaşırdım ve insanlara hava saldırısıyla ilgili riskleri ve tehlikeleri göstermenin önemli olduğunu düşündüm. Bir gecede planlanıp uygulamaya konulan bir şey değil. Biz de askerlerimizin ve savunmamızın yaptığı ve yapmaya devam ettiği büyük fedakarlıkları göstermek istedik. Bir ülkede barış kolay değildir ve biz bunu doğal karşılıyoruz. Bir oyuncu olarak savunma personelimizin fedakarlıklarını ve cesaret hikayelerini anlatan bir senaryoyla karşılaştığınızda bunu kabul etmem gerektiğini düşündüm.

Varun Tej Cuma günü baskı altında.

Varun Tej Cuma günü baskı altında.
Bir Hava Kuvvetleri pilotunu oynuyorsunuz ve bu role girebilmek için Hava Kuvvetleri personeliyle zaman geçiriyorsunuz. Onlarla ilgili en çarpıcı şey nedir?

Bu çok heyecan verici bir iş. Filmlerde vs. gördüklerime dayanarak Hava Kuvvetleri personelinin her zaman ciddi ve inatçı olduğunu düşünmüşümdür. Ama onlarla etkileşime girdiğimde çok mutlu ve neşeli görünüyorlardı. Şaşırmıştım! Bana dediler ki, “Varun, biz sınırda yaşıyoruz ve eğer bir sorti veya operasyon yaparsak, birbirimizin hayatından biz sorumluyuz.” En yakın arkadaşımın gözlerimin önünde öldüğünü gördüm; o ben de olabilirdim. Ölüme bu kadar yakından baktığımızda küçük, saçma şeylere takılıp kalmıyoruz. Hayatı hafife almıyoruz, sakin yaklaşıyoruz.” İşlerini çok ciddiye alıyorlar ama görev dışında daha rahatlar. Bu çok doğru; yaşadıklarımızla karşılaştırıldığında küçük, alakasız şeylere zaman harcıyoruz. Yaşamın büyük armağanının tadını çıkarmalıyız ve onlardan öğrendiğim de bu.

Sevgililer Günü Operasyonu aynı zamanda Hintçe'deki ilk çıkışınız olacak. Hintçe izleyici Telugu izleyiciden çok farklıdır. Gergin misin?

Telugu seyircisini hedef almaya gelince bile gerginlik her zaman oradadır. Ancak bir oyuncu olarak çalışmalarınızın daha geniş bir pazarda farklı kitlelere ulaşmasını istiyorsunuz. Bu ilk filmi doğru türde bir filmle yaptığım için mutluyum. Sevgililer Günü Operasyonu konusunda herhangi bir tedirginlik yok çünkü bu hikayenin ve bu türün evrensel olduğuna ve ülke çapındaki insanların bununla bağ kurabileceğinden oldukça eminim.

Kaderleri cuma günü belirleniyor, dolayısıyla herkesin bir film yapmak için harcadığı para, zaman ve çaba göz önüne alındığında her zaman biraz tedirginlik oluyor. Bir aktör olarak, %100 adaletli davrandığınızı hissetmelisiniz ve bu filmle, Sevgililer Günü Operasyonu için çevrilmemiş taş bırakmadığımı hissediyorum. Sinirlilik, elinizden gelenin en iyisini yapmadığınızı ve her şeyin daha iyi olabileceğini hissettiğinizde ortaya çıkar. Bu filmde durum böyle değil. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve kontrolünüz dışında olan şeyleri düşünmeyin!

Fighter kısa süre önce Bollywood'da gösterime girdi ve pek başarılı olmadı. Bu bir sorun mu yoksa seni rahatsız etmiyor mu?

Bence bu karışık bir çanta. Bildiğim kadarıyla Fighter ticari açıdan uygun bir projeydi. İnsanların bu tür içerikleri tüketmesine sevindim. Günün sonunda içeriğiniz kendi adına konuşmalı ve insanlar onunla ilişki kurmalı. Gerçek bir hikayeye dayandığı için izleyicilerin kesinlikle Sevgililer Operasyonu ile bağ kuracağını düşünüyorum.

Varun Tej, Lavanya ile evlilik hayatını anlatıyor.

Varun Tej, Lavanya ile evlilik hayatını anlatıyor.
Ve Manushi Chillar ilk Telugu çıkışını yapıyor!

Evet. Bu filmde önemli bir rol oynuyor; ben bir savaş pilotuyum ve o da radar subayı. Onlar evli bir çift ve birbirlerinin işte ve evde hayatlarına katılıyorlar. Aynı alanda oldukları için ilişkilerinin ve sınırlarının nasıl birleşme eğiliminde olduğunu ancak aynı zamanda bağımsız kaldıklarını göreceksiniz.

Aynı alandan bahsetmişken yakın zamanda oyuncu Lavanya Tripathi ile evlendiniz. İkisi de Telugu film endüstrisindeki aktörler. Evde bununla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Evde işimizle ilgili bazı şeyleri tartışıyoruz ama oyuncular olarak biz profesyoneliz ve kariyerimiz bağımsız. Her oyuncunun kendi yolculuğu olduğunu düşünüyorum ve 10 kişinin tavsiye veya öneride bulunmasının gerçekten işe yaradığını düşünmüyorum. Herkes kendi yolunu bulmalı. Bu yüzden birbirimizin işiyle pek ilgilenmiyoruz.

Evlendikten sonra hayat çok değişti mi?

Lavanya ve ben birbirimizi uzun yıllardır tanıyoruz ve iyi tanıyoruz. Artık aynı çatı altında birlikte yaşamamız dışında değişen pek bir şey yok. Evlilik sadece iki kişi arasında değil aynı zamanda aileler arasında da gerçekleşir. İkimiz de çok aile odaklı insanlarız ve onun ailesi benimki kadar büyük olmasa da ailelerimiz birbirleriyle oldukça rahat. Lavanya çok uyumlu ve aileme çok iyi uyuyor. Bizim için hayat her zamanki gibi. (gülümsüyor)

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde