Varun Tej ve Lavanya Tripathi yarın nişanlanıyor

Perşembe günü yapılan açıklamaya göre, bir süredir birlikte olan aktörler Varun Tej ve Lavanya Tripathi 9 Haziran’da nişanlanacak. Geçen ay, nişanlandıklarıyla ilgili birden fazla rapor ortaya çıktı. Ancak ne Varun Tej ne de Lavanya söylentilere tepki göstermedi. Ayrıca okuyun: Niharika Konidela, Kardeş Varun Tej ve Lavanya Tripathi’nin Düğün Söylentilerine Nasıl Cevap Verdi?

Oyuncu Varun Tej ve Lavanya Tripathi’nin nişanı 9 Haziran’da gerçekleşecek.
Varun ve Lavanya’nın nişanı onaylandı

Bu yıl içinde evlenecekleri bildirilen Varun Tej ve Lavanya, Mister ve Antariksham 9000KMPH adlı iki Telugu filminde birlikte çalıştılar. Usta oyuncu Chiranjeevi’nin yeğeni Niharika Konidela, kardeşi Varun Tej’in Lavanya ile evleneceği yönündeki söylentilere geçen ay yanıt vermişti. Bir röportaj sırasında, nişan söylentilerini ne yalanladı ne de onayladı.

Perşembe günü, popüler Telugu yayın ikilisi Vamsi-Sekhar, Varun Tej ve Lavanya’nın nişan haberlerini tweetledi. Tweet’te “Mega Prens @IAmVarunTej ve @Itslavanya 9 Haziran 2023’te nişanlanacak. Onlara birlikte mutlu bir yaşam diliyorum (sic),” yazıyor.

Varun ve Lavanya bir süredir birlikteler ve filmlerde de birlikte çalıştılar.

Varun ve Lavanya bir süredir birlikteler ve filmlerde de birlikte çalıştılar.
Etkileşim hakkında daha fazla bilgi

Edinilen bilgilere göre nişan töreni Varun Tej’in evinde, ailesi ve Lavanya’nın anne ve babasının huzurunda yapılacak. Kutlamalara sadece aile ve yakın arkadaşların katıldığı sıkı bir ilişki olacak.

Varun geçenlerde İtalya’da tatildeydi. Instagram’da geziden birkaç fotoğraf paylaştı. Lavanya’nın son Instagram paylaşımlarına göre o da tatildeymiş. Ancak Varun ve Lavanya’nın birlikte tatil yapıp yapmadığı belli değil.

Varun ve Lavanya’nın yaklaşan projeleri

Profesyonel cephede, Varun Tej yakın zamanda yakında çıkacak olan Telugu aksiyon filmi Gandeevadhari Arjuna’nın çekimlerini tamamladı. Parveen Sattaru’nun yönettiği filmin, çoğunlukla yabancı yerlerde çekilen bir casus gerilim filmi olduğuna inanılıyor. Filmin 25 Ağustos’ta sinemalarda olması planlanıyor. Görünüşe göre, nişanından iki hafta sonra Varun, yaklaşan çıkışını tanıtmaya başlayacak.

Lavanya ise en son geçen yıl Telugu komedisi Happy Birthday’de görüldü. Filmde iki rol oynadı. Yakın zamanda OTT çıkışını bir polis memuru rolünü oynadığı Telugu dizisi Puli Meka ile yaptı.

Kariyerinde ilk kez bir polisi oynayarak yakın tarihli bir röportajda OTTPlay’e şunları söyledi: “Bir polisin ihtiyaç duyduğu emirleri vermek ilk başta benim için zordu. Ancak günler geçtikçe meydan okumayı sevmeye başladım ve gerçekçi bir şekilde tasvir edilen birçok aksiyon da yaptım.”

ot:10