Venkatesh Maha, Prabhas’ın Salaar’ını gölgelemekle suçlandıktan sonra X hesabını sildi

Yönetmen Venkatesh Maha’nın başı yine belada. Bu sefer aynı zamanda Prashanth Neel’in bir filmi yüzünden. Hatta yönetmene o kadar baskı yapıldı ki sonunda X hesabını sildi. (Ayrıca Okuyun: Prithviraj Sukumaran, Salaar’daki rol arkadaşı Prabhas hakkında: Ona neden ‘sevgilim’ dediklerini anlıyorum)

Salaar’dan bir heykeldeki Prabhas
Ne oldu

Venkatesh Salaar: Bölüm 1 – Ateşkes yayınlandı ancak bu konuda yorum yapmadı. Hayranlar, Venkatesh’in bir kez daha Prashanth’ın filmini gölgede bıraktığını düşünerek soğukkanlılığını yitirdi. Prabhas’ın hayranları, bir Tollywood yıldızının başrol oynadığı bir Bollywood filmini desteklediği için onu azarladı ve onu Prashanth’a karşı tarafsız olmakla suçladı.

Sebebi ise

Geçmişte Venkatesh, Yash’ın KGF’sini gölgelemekle suçlanıyordu. Prema ile yaptığı bir röportajda filmin konusuna gönderme yapıyormuş gibi şöyle dedi: “Adını vermek istemediğim bu filmde, oğluna ne pahasına olursa olsun zengin olmasını tavsiye eden bu tamamen bencil kadınla tanışmak istiyorum. yığın demektir.” Onun dünyaya hükmetmesini istiyor. Kahramanı kutluyor ve kendisi için altın çıkaran insanlar için dar kulübeler inşa ederken gösterdiği çabayı övüyoruz. Altınların tamamını kendisine alıyor. İzleyicilerimize ne söylüyoruz? İzleyiciler neden bu filmleri büyük hit yapıyor?”

Venkatesh’in cevabı

Venkatesh, X hesabını silmeden önce Prabhas’ı sevdiğini ve bir gün onunla çalışmak istediğini açıkça belirtti. Şöyle yazdı: “Tamam arkadaşlar, sakin olun. Sanırım tesadüfle karıştırıyorsunuz. Önceki yazımı Dunki’ye duyduğum heyecanı paylaşmak dışında yazmaya hiç niyetim yok. Yorumlarınızın ardından Salaar’ın fragmanının yayınlandığını öğrendim.”

Hayranlarından varsayımlarda bulunmayı bırakmalarını isteyerek şunu yazdı: “Gerçekleri bilmeden konuşmayı bırakın beyler.” İlk filminden bu yana Prabhas Garu’nun büyük bir hayranıyım ve her zaman onunla çalışmak istedim. Bunu açıkça söylediğim birçok durum oldu. Az önce Salaar’ın fragmanını da izledim ve harika görünüyor. Sadece her şeyi bozmayın ve gerçekleri çarpıtmayın. Birkaç gün önce sana bunu yapmamanı söylemiştim. Sanırım artık bana veda etme vaktin geldi.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.