Vijay Deverakonda, anne ve babasını ABD'ye ilk seyahatlerine götürüyor ve yeni görünümünü sergiliyor. Resme bak

Aktör Vijay Deverakonda şu anda ailesiyle birlikte ABD'de tatil yapıyor. Instagram'da ebeveynleri Madhavi ve Govardhan Rao ve kardeşi Anand Deverakonda ile fotoğraflar paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Vijay Deverakonda, Olimpiyat sitesi Geetha Govindam şarkısını kullandıktan sonra 'bazı şarkılar sonsuzluk içindir' diyor)

Vijay Deverakonda ailesiyle birlikte ABD'de tatil yapıyor.
Vijay Deverakonda ABD'de

Fotoğrafları Instagram'da paylaşan Vijay, bunun ebeveynlerinin ABD'ye ilk seyahati olduğunu yazdı. Şöyle yazdı: “Annem ve babamı ABD'ye ilk seyahatlerinde yanımda götürüyorum.” Fotoğraflardan birinde babasına sevgiyle sarılıyor, diğer fotoğraflar ise onları evde ve havuz kenarında birlikte aile fotoğrafları için poz verirken gösteriyor.

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Geçtiğimiz hafta Vijay, ABD'deki hayranlarıyla yaptığı toplantılardan fotoğraflar da paylaştı. Şöyle yazdı: “Benim Telugu Prajalaraa'm (insanlarım). Sevgili insanlarım. Hepinizi ABD'de ailemle birlikte görmek bana mutluluk verdi.” Vijay'in paylaştığı bazı fotoğraflarda uzun, gösterişli bir ceketle kurta giydiği görülüyor.

Hayranlar Vijay'in yeni fotoğraflarında kalın sakallı olduğunu görünce şaşırdılar. Bir hayran, “Sakal görünümü (ateş emojisi)” yazarken bir diğeri, “Sakallı çocuk geri döndü.” Bir hayran, Vijay'in “oduncu görünümü” yaratmak istediğini düşündü ve şöyle yazdı: “Bu sadece sakal değil! Tam bir oduncu görünümü bu.” Hatta pek çok hayran yorumlara ateş ve kalp emojisi bıraktı.

Yaklaşan çalışmalar

Vijay en son Parasuram Petla'nın The Family Star filminde Mrunal Thakur'la birlikte rol almıştı. Bu, oyuncu-yönetmenin çok başarılı olan Geetha Govindam'dan sonraki ikinci filmiydi ama bir izlenim bırakmayı başaramadı. Film olumlu eleştiriler almadı ve gişede de başarılı olamadı.

Vijay yakında Rahul Sankrityan'ın yönettiği bir filmde tamamen yeni bir rolde izlenecek. Ravi Kiran Kola'nın yönettiği filmin yanı sıra Gautam Tinnanuri'nin yönettiği bir film de çekiyor. Bu filmlerin ne zaman vizyona gireceği henüz bilinmiyor.