Vishwak, Arjun'la kavgasını anlatıyor: “Sinemacı bir aileden gelseydim böyle olmazdı”

2022'de aktör Vishwak Sen'in Arjun'un yönettiği bir filmde kızı Aishwarya ile birlikte rol alması planlandı. Ancak Arjun'un bir basın toplantısı düzenleyerek Vishwak'ı profesyonel olmamakla suçlayıp çekimi son dakikada iptal etmesiyle film tartışmalara girdi. Vishwak kısa süre önce Rajesh Manne ile yaptığı röportajda aynı konuyu yorumladı ve kendisi bir film ailesinden gelseydi aynı şeyin olup olmayacağını sordu. (Ayrıca Okuyun: Vishwak Sen ve Chandini Chowdary'nin başrol oyuncusu Gaami'nin çıkış tarihi açıklandı)

Vishwak Sen'in bir Arjun filminde başrol oynaması gerekiyordu (Instagram)
“Dışarı çıkmadım.”

Vishwak, projeden vazgeçmediğini ya da çekimleri iptal etmediğini, sadece bir gün ertelenmesini istediğini söyledi. “Filmi kabul ettim çünkü bunun ortak bir çaba olacağına dair söz aldım. Dışarı çıkmadım ya da çekimi iptal etmedim, netlik sağlamak için bir gün ertelemek istedim. Ama sanırım benim gibi geçmişi olmayan birinin ondan bunu yapmasını isteyebileceğini hissetti. O da ailemle konuşmak için evime geldi. Konuyu uzatmak istemedim çünkü kötü bir günün kötü bir filmden daha iyi olduğunu fark ettim” dedi Vishwak.

“Ona iki kez borcumu ödedim”

Vishwak ayrıca hiçbir yükümlülüğü olmamasına rağmen Arjun'a kazandığının iki katını geri ödediğini iddia etti. “Ben kimseye karşı sorumlu değilim. Kazandığımın iki katını geri ödedim. Artık o bagajı taşımıyorum. Burada iftiraya uğrayan bendim. Sinema geçmişi olmayanlara farklı davranılıyor. Ayrıca bir keresinde canlı televizyonda sunucu Nagavalli tarafından da aşağılanmıştım. Bu geçmişi olan birinin başına gelmez. Ben sadece kolay bir hedefim. Ama tepki vermem başkalarına fayda sağlar, bu yüzden tepki vermeyi bıraktım” dedi.

İş geliyor

Vishwak yakında Karthik Sabareesh'in Aghora'yı oynayacağı Gaami'de görülecek. Aynı zamanda Gangs of Godavari'de Krishna Chaitanya ile birlikte çalışıyor. Ayrıca adı henüz açıklanmayan bir projeye de liderlik edecek.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde