Vishwak Sen ve Chandini Chowdary'nin başrol oyuncusu Gaami'nin çıkış tarihi açıklandı

Başrollerinde Vishwak Sen ve Chandini Chowdary'nin yer aldığı Vidhyadhar Kagita imzalı Gaami'nin nihayet vizyon tarihi belli oldu. 2018'den beri yapım aşamasında olan film, 8 Mart'ta Maha Shivaratri'de gösterime girecek. Yapımcılığını Karthik Kult Kreatives'in üstlendiği Karthik Sabareesh'in üstlendiği filmde Aghora rolünde Vishwak yer alıyor. İlk film yakın zamanda Haydarabad'daki Comic-Con'da gösterime girdi. (Ayrıca Okuyun: Yeni Kartal Fragmanı: Ravi Teja, Karthik Ghattamaneni'nin filminde bulunması zor ama korkulan bir suikastçıyı canlandırıyor)

Vishwak Sen ve Chandini Chowdary, Gaami'den bir kare

Vishwak'ın rolü

Vishwak, nadir görülen bir hastalıktan muzdarip Shankar adında bir agorayı canlandırıyor. Yaratıcılar bunu “herhangi bir insan dokunuşunu deneyimleyememesi” olarak tanımladılar. Posterdeki sloganda ayrıca şunlar yazıyor: “Onun en derin korkusu insan dokunuşudur.” En derin arzusu da insan dokunuşudur.” Film aynı zamanda paralel giden iki hikayeyi daha inceleyecek.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Bir basın toplantısında vizyona girme tarihini açıklarken konuşan Vishwak, “Bu filmi yapmak neredeyse beş yıl sürdü ve yönetmen neredeyse on yıl boyunca hikaye üzerinde çalıştı. Proje üzerinde çalışırken bu filmin en büyük yatırımının zaman olduğunu fark ettim. Evet dediğimde bu filmi yapmanın biraz zaman alacağını biliyordum.”

Çekimler sırasında yaşadıklarını anlatan oyuncu, “Aghora olarak o kadar gerçekçi görünüyordum ki, dışarıda çekim yaptığımda insanlar yanıma geliyordu. Bazıları bana yemek bile teklif etti. Bu beni mutlu etti çünkü gerçekçi görünmem anlamına geliyordu. İzleyicilerin fragmana nasıl tepki vereceğini görmek beni heyecanlandırıyor. Benzersiz olacak.”

Uzun bir yolculuk

Gaami, film hayranlarının başlangıçta sahneye çıkmak için para biriktirdiği, kitlesel fonlu bir film olarak başladı. Ancak film ekibi filmin yapıldığı bütçeyi açıklamayı reddetti. Ekip, 2018 yılında YouTube'da o dönemde viral olan bir sunum yayınlayarak filme Project Gaami adını verdi.

Sunuculuğunu V Celluloid'in üstlendiği Gaami'de ayrıca MG Abhinaya, Harika Pedada ve Mohammad Samad da önemli rollerde yer alacak. Vishwananth Reddy filmin görüntü yönetmenliğini yaparken Naresh Kumaran da müzik üzerinde çalıştı. Senaryo Vidyadhar Kagita ve Pratyush Vatyam tarafından yazılmıştır.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde