Yash, Prabhas’ta küçük bir rol oynamıyor – Starr Salaar: Yapımcı

Başrollerinde Prabhas, Shruti Haasan ve Prithviraj Sukumaran’ın yer aldığı Prashanth Neel’in Salaar: Bölüm 1 – Ateşkes filmi 22 Aralık’ta vizyona girecek. Film duyurulduğundan beri pek çok kişi Yash’ın KGF’deki karakteri Rocky Bhai’nin filmde görünüp görünmeyeceğini merak ediyordu. Film ekibi bu konuda ağzı sıkı olsa da yapımcı Vijay Kiragandur yakın zamanda yapılan bir röportajda konuyu açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Salaar şarkısı Sooreede: Prabhas, Prithviraj Sukumaran’ın ilk şarkısı tamamen kardeşlikle ilgilidir)

Salaar ve KGF’den karelerde Prabhas ve Yash
Yash Salaar’da olmayacak

India Today Vijay’e, Rocky Bhai’nin Prabhas ve Prithviraj’ın karakterleri Deva ve Varadha ile bir geçişte görünüp görünmeyeceği soruldu. Yapımcı şöyle yanıt verdi: “Sanırım Prashanth zaten (KGF ile Salaar arasında) hiçbir bağlantı olmadığını açıkça belirtti. Filmde (Yash tarafından) kamera hücresi yok. Yani bu doğru değil.”

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl
Söylentiler yoğunlaştı

Prashanth’ın röportajlarında KGF ile Salaar arasında herhangi bir geçiş olmayacağını açıkça belirttiği doğru olsa da şarkıcı Theertha Subhash yakın zamanda hayranların kafasını karıştırdı. Bir gösteriyi kazandıktan sonra Kerala’da bir röportaj verirken Yash Uncle’ın Salaar’da küçük bir rol oynamasını sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Ancak Theertha ve ailesi daha sonra Instagram’da şöyle bir açıklama yayınladılar: “KGF’yi birçok kez gördüm. Babam bana Salaar’ın ekibinin KGF yapanla aynı olduğundan bahsetmişti. Bu yüzden Yash’ın amcasının da Salaar’da olacağını varsaydım.”

Salaar bir Ugramm versiyonu değil

Yapımcı Vijay ayrıca aksi yöndeki söylentilerin ardından Salaar’ın Prashanth’ın filmi Ugramm’ın yeniden yapımı olmadığını açıklamak zorunda kaldı. Bollywood Hungama’ya şunları söylemişti: “Prashanth hem Ugramm hem de KGF yaptı. Her seferinde farklı bir şey yapmayı biliyor. Yani Salaar’ın yeniden yapımı olduğu yönündeki söylentilerin doğruluk payı yok.”

Salaar Hakkında

Kurgusal Khansaar şehrinde geçen film, şehrin kontrolünü babasından almak üzere olan Prithviraj’ın canlandırdığı Varadharaj Mannar adlı bir adamın hikayesini anlatıyor. Ancak düşmanları onu ve imparatorluğunu devirmek için bir darbe planladığında, şehrin kontrolünü yeniden ele geçirmek için çocukluk arkadaşı Deva’dan (Prabhas’ın canlandırdığı) yardım ister. Filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve büyük tepki gördü.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde