Yatra 2 X İncelemeleri: Hayranlardan Jiiva ve Mammootty'nin Jagan Biyografisine 5 Tepki

Yönetmen Mahi V Raghav'ın Jiiva ve Mammootty'nin başrol oyuncusu Yatra 2, 2019 yapımı Yatra filminin devamı olarak Perşembe günü gösterime girdi. Film, mevcut Andhra Pradesh Başbakanı YS Jagan Mohan Reddy'nin hayatını konu alan bir biyografi filmiyken, önceki film, babası eski Başbakan YS Rajasekhara Reddy'nin hayatına dayanıyordu. “X”in eleştirilerine göre film, bazı kusurları olan ilgi çekici bir film. İşte tepkilerinden bazıları. (Ayrıca Okuyun: Jiiva, YS Jagan Mohan Reddy'nin Yatra 2'deki rolü hakkında: 'AP siyaseti hakkında hiçbir fikrim yok, ona bir aktör olarak yaklaştım')

Yatra 2'de Jiiva ve Mammootty
“Ailece görülmeye değer”

Bir hayran, siyasetle ya da YS Jagan'la ilgilenmiyor olsanız bile filmin izlemeye değer olduğunu yazdı. X üzerine şunu yazdılar: “Tek kelimeyle harika! YSJagan'ı 2009'dan 2019'a kadar yeniden yaşadım. Politikayla ilgilenmiyor olsanız bile ailecek izlemeye değer. Harika uygulama @MahiVraghav garu! Jeneriğin son atışına kadar kimsenin tiyatroyu terk etmeyeceğine söz veriyorum! #Yatra2Review #Yatra2 #SuperhitYatra2 #Yatra2JourneyBaşlıyor. (aynen böyle)”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Ayrıca filmin ilk yarısının çok duygusal olduğunu da ortaya çıkardılar. Bir hayran ayrıca Marugainaava Raajanna şarkısının oldukça duygusal olduğunu söyledi: “Lanet olsun dostum!! YATRA 2'de Marugainaava Raajanna oynarken gözyaşlarımı tutamadım. EFSANEVİ ŞEY! Kaz eti. (aynen böyle)”

“Yalnızca YSRCP hayranları için”

Bir film tutkunu, AP politikalarıyla ilgileniyorsanız filmin iyi olmasına rağmen genel halk için uygun olmayabileceğine dikkat çekti. Şöyle yazdılar: “#Yatra2, reyting vermek zor ama YSRCP hayranları için harika bir film, muhalefet partilerinin hayranlarının başını ağrıtıyor.” @jeeva, @ysjagan karakterinde mükemmelleşti. Tam olarak bir Jagan gibi görünüyor ve davranıyor. Diyaloglar muhteşem. Şarkılar ekstradır. Ysrcp POV için 3/5. Diğerleri için POV 1/5. (aynen böyle)”

“Oyuncular ve ekip iyi performans sergiledi”

Yatra 2 oyuncu kadrosunun ve ekibinin iyi performans gösterdiğine dikkat çeken bir film tutkunu, “#Yatra2 muhteşem. Her sanatçı iyi performans sergiledi. Her teknik adam elinden geleni yaptı. Harika bir yönetmenlik @MahiVraghav.” Bir diğeri kalabalık bir tiyatronun Habersunu paylaşıp şunu yazdı: “Bu heyecan gerçek dışı #Yatra2 #YSJaganAgain.” (aynen)”

“Biraz aceleye getirilmiş gibi görünüyor”

Bazı hayranlar filmin karışık olduğunu ve bazı sahnelerin aceleye getirilmiş gibi göründüğünü hissetti. “Yatra 2 – en iyi Telugu biyografik filmlerinden biri (3.75/5). Olumlu ~ Diyaloglar, sinematografi, senaryo ve görüşler, prodüksiyon değerleri, Jiiva ve Mamuka'nın en iyi halleri. Negatif: Müzik ve fon müziği. Bazı sahneler biraz aceleye getirilmiş gibi. (aynen böyle)” diye yazdı biri.

Ancak başka bir hayran müziği beğendi ve filmin “olağanüstü” bir ilk yarıya sahip olduğunu ancak ikinci yarının “tatmin edici” olduğunu söyledi. “#Yatra2 Mantıklı bir yaklaşıma sahip, yüreklere dokunan bir politik drama. #YSJagan rolünde @JiivaOfficial ve #YSR rolünde @mammukka rollerinde çok iyiler. @MahiVraghav Harika iş çıkardınız. @Music_Santhosh (beğendim ve tamam emojisi). Heyecan verici bir ilk yarı. 2. yarıyı tatmin ediyorum. #Yatra2Review #Mammootty #Jiiva. (aynen böyle)”

“OTT'de izleyin”

Ancak bazı hayranlar filmin tam bir icat olduğunu ve yalnızca dijital ortamda izlenmeye değer olduğunu söyledi. İçlerinden biri şöyle yazdı: “#Yatra2. Olumsuz: – Jagan karakterizasyonu. Hikayenin tamamı gerçek değil. Olumlu: – Jagan'ın hapishanede olması gerçekçi. Derecelendirme: – 0,5/10. Ott'ta izlemek daha iyi (eğer sabrınız varsa). (aynen böyle)”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.