Yüksek bütçeli Kalki 2898 hakkında Prabhas: “Filmin tamamı uluslararası izleyici için yapıldı”

Prabhas'ın başrol oynadığı Kalki 2898 AD, yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Bilim kurgu gösterisinde ayrıca Deepika Padukone ve Amitabh Bachchan'ın da yer aldığı bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Şimdi Deadline ile yeni bir röportajda Prabhas film hakkında konuştu ve filmin “uluslararası izleyiciler için yapıldığını” söyledi. [audiences].' (Ayrıca Okuyun: Amitabh Bachchan, Prabhas-Deepika Padukone'nin Kalki 2898 AD'si üzerinde çalışıyor: 'Sonucun ne olacağını asla bilemezsiniz')

Kalki 2898 AD'nin yeni posterinde Deepika Padukone, Prabhas, Amitabh Bachchan,
Prabhas ne dedi

Röportajda Prabhas şunları söyledi: “Filmin tamamı uluslararası amaçlıdır. [audiences]. Bu yüzden ülkedeki en yüksek bütçeye ve en iyi oyunculara sahibiz.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Ayrıca pan-Hint yıldızı olarak anıldığından da bahsetti ve şöyle dedi: “İnsanların bana ilk kez 'pan-Hint' dediğini duyduk. Bu beni pek etkilemiyor ama artık ülkenin her yerindeki insanların beni sevdiğini bilmek güzel bir duygu.”

Daha fazla detay

Kalki 2898'in gelecekte geçen, mitolojiden ilham alan bir bilim kurgu gösterisi olduğu söyleniyor. Geçen hafta, yönetmen Nag Ashwin, Bhairava'nın (Prabha'nın) yardımcısı olan ve Keerthy Suresh tarafından seslendirilen Bujji adlı robotu tanıtan bir Haber yayınladı. Haydarabad'daki bir etkinlikte görücüye çıkardıkları aracı inşa etmek ekibin dört yılını aldı.

Bujji'nin yer aldığı bir klibe tepki gösteren Amitabh, şunları söyleyen bir not da yazdı: “Böyle projeler üzerinde çalıştığınızda, sonunda ne çıkacağını asla bilemezsiniz… ve günler geçtikçe, klipler ve incelikler arttıkça ortaya çıktığında, yönetmenin tüm bunları nasıl düşündüğünü merak ediyorsun… ve hayranlık hiç bitmiyor… Peki… Bu GÜN'ü… merakla ve hayranlıkla bitiriyorum.” 9 Mayıs gelsin. Şimdi ise 27 Haziran'da vizyona girecek.

Daha önce Gurgaon'daki Synapse 2024 etkinliğinde Nag, filmin arkasındaki ilhamdan bahsetmiş ve şunları söylemişti: “Film Mahabharat ile başlıyor ve MS 2898'de bitiyor. 6000 yılı kapsıyor. Dünyalar yaratmaya, onların neye benzeyeceklerini hayal etmeye ve yine de onu Hindistan'da tutmaya ve Blade Runner'a benzememeye çalıştık.”